Bakan Soylu: "O akşam Tayyip Erdoğan'ın önünde diz çökecekler"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kim ne derse desin, kim ne derse desin. 2023'ün bu seçim gecesinde, bugün Amerika'nın ve Avrupa'nın Tayyip Erdoğan'ını tökezlemeye çalışanlar Allah bilir diz çöküyoruz. O gece Tayyip Erdoğan'dan önce parçalanacaklar" dedi.

Bakan Soylu: "O akşam Tayyip Erdoğan'ın önünde diz çökecekler"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 20:15
Bakan Soylu: "O akşam Tayyip Erdoğan’ın önünde diz çökecekler", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kim ne derse desin, kim ne derse desin. 2023'ün bu seçim gecesinde, bugün Amerika'nın ve Avrupa'nın Tayyip Erdoğan'ını tökezlemeye çalışanlar Allah bilir diz çöküyoruz. O gece Tayyip Erdoğan'dan önce parçalanacaklar" dedi.

Kocaeli'de Milli İrade Meydanı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen 10. Açılış Şenliği'ne katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Allah'a hamdolsun. AK Parti'den dönüşen ve değişen davanın sebebi budur. 20 yıldır Türkiye Halk İttifakı'na. Onların askeri olmaktan büyük onur duyuyoruz, hepinizi saygı, sevgi ve sevgiyle selamlıyoruz. Kocaeli, hepinizin bu güzel tabloyu görmeniz dileğiyle. 2023'e hazır mısın? Şunu söyleyeyim. Kim ne derse desin, kim ne yaparsa yapsın. 2023'ün bu seçim gecesinde, bugün Amerika'dan, Avrupa'dan Tayyip Erdoğan'a trip atmak isteyenler, Allah bilir önüne diz çökecekler. O gece Tayyip Erdoğan.

"Tayyip Erdoğan'ın hayali Anadolu ahlakını tüm dünyaya işlemek"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayallerini anlatan Soylu, şöyle devam etti:
"Tayyip Erdoğan'ın hayali sadece bu ülkede iktidar olmak değil, Tayyip Erdoğan'ın hayali belediye hastaneleri yapmak değil, Tayyip Erdoğan'ın hayali bölünmüş yollar yapmak değil, Tayyip Erdoğan'ın hayali nükleer santral yapmak ve Türkiye'nin enerji açığını kapatmak değil. Tayyip Erdoğan'ın hayali İHA ile terörü arkadan vurmak değil Tayyip Erdoğan'ın hayali 2023 seçimlerini kazanmak değil, 2123'e kadar Türkiye'yi kazanmak. Tayyip Erdoğan'ın hayali Marmaray'ı inşa etmek , Avrasya'nın rüyası Tayyip Erdoğan n Az önce kullandığı ev arabasıyla milletimizi buluşturmak değil, Anadolu ahlakını tüm dünyaya işlemek için hayali olan Tayyip Erdoğan'ın 100 yıllık altyapısını kurdu. Türkiye'yi gelecek 100 yılın geleceğine hazırlayacak altyapı . 50 gram sesin var. Bu ülkeyi oylarınızla yenmeye çalışanlara demokrasi dersi verdiniz. Gezi olaylarını, 17-25 Aralık darbesini aştınız. halin Atı yendin, doğruldun. 6-8 Ekim olaylarını aştınız, yerinizi aldınız. Hain 15 Temmuz darbesini yendin, dayandın. Bize güvenin, şimdiye kadar bize güvendiniz. Bizimle çok çalışın, şimdiye kadar çok çalıştınız"

"Amerika'nın sevgisine değil, milletimizin sevgisine ve gücüne ihtiyacımız var"
İçişleri Bakanı Soylu konuşmasını şöyle tamamladı:
"Kocaeli hemşehrilerim, bu Kılıçdaroğlu'nu güldürmeyeceksiniz değil mi? Bakın oynadıkları her oyunu ortaya koydular. Kriz yemeği için Tayyip Erdoğan'ın ayağına mı geldiler? Tayyip Erdoğan'a mı geldiler? Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşı durdurun? Tayyip Erdoğan'ı sevmedikleri halde mi geldiler? "Onların sevgisine ihtiyacımız yok. Avrupa ya da Amerika'nın sevgisine değil, milletimizin sevgisine ve gücüne ihtiyacımız var."
Bakan Soylu:
Bakan Soylu:
Bakan Soylu:

Detaylı bir şekilde, Bakan Soylu: "O akşam Tayyip Erdoğan’ın önünde diz çökecekler" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum