Bakan Soylu'dan Pençe-Kilit şehidi için taziye mesajı , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit olan Halil İbrahim Yiğit için taziye mesajı yayımladı.

Bakan Soylu'dan Pençe-Kilit şehidi için taziye mesajı
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 23:35
Bakan Soylu’dan Pençe-Kilit şehidi için taziye mesajı , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit olan Halil İbrahim Yiğit için taziye mesajı yayımladı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit düşen kahraman evladımız Halil İbrahim Yiğit’e Allah’tan rahmet; ailesi, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve milletimize başsağlığı diliyorum. Rabbim şehidimizin makamını ali eylesin” ifadelerini kullandı.

Detaylı bir şekilde, Bakan Soylu’dan Pençe-Kilit şehidi için taziye mesajı , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum