Bakan Nebati'den yanıt: Allah şifanızı versin diye dua ediyorum

Bakan Nebati'den yanıt: Allah şifanızı versin diye dua ediyorum, Gündem Haberleri.

Bakan Nebati'den yanıt: Allah şifanızı versin diye dua ediyorum
Editör: 15Haber
29 Haziran 2022 - 01:42
Bakan Nebati'den yanıt: Allah şifanızı versin diye dua ediyorum, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta, sosyal ağ hesabından Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel ’yi etiketleyerek bir paylaşım yaptı.

Mesajında ek bütçeye değinen Usta, “Hadi tekrar iyisin Sayın Nureddn Nebati. bugün ek bütçe görüşmelerinde 20 dakika konuşmam vardı. Türkiye ekonomisinin hesabını senden soracaktım lakin covid fazla olduğumu öğrendim. Yat kalk Çinlilere dua et. :)” diye yazdı.

Ressam ’nın sözlerini alıntılayarak paylaşımda bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Dualarımızı size yapmayı tercih ederek Allah (cc) şifanızı versin diye dua ediyorum” ifadesini kullandı.

Bakan Nebati'den yanıt: Allah şifanızı versin diye dua ediyorum, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Bakan Nebati'den yanıt: Allah şifanızı versin diye dua ediyorum haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum