Bakan Kurum'dan Akdeniz'de meydana gelen depreme ilişkin açıklama , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Akdeniz’de, Muğla’nın Seydikemer ilçesinin 80 kilometre açıklarında meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki depremde herhangi bir olumsuzluk bulunmadığını açıkladı.

Bakan Kurum'dan Akdeniz'de meydana gelen depreme ilişkin açıklama
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 16:39
Bakan Kurum’dan Akdeniz’de meydana gelen depreme ilişkin açıklama , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Akdeniz’de, Muğla’nın Seydikemer ilçesinin 80 kilometre açıklarında meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki depremde herhangi bir olumsuzluk bulunmadığını açıkladı.
Bakan Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Akdeniz’de meydana gelen, başta Muğla olmak üzere çevre illerden de hissedilen deprem nedeniyle şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk bulunmuyor. Ekiplerimizle takipteyiz. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun" dedi.

Detaylı bir şekilde, Bakan Kurum’dan Akdeniz’de meydana gelen depreme ilişkin açıklama , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum