Bakan Kurum'dan 2023 ve Erdoğan açıklaması

Bakan Kurum'dan 2023 ve Erdoğan açıklaması, AKP il teşkilatını ziyaret eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 2023 yılında gerçekleştirilmesi planlanan seçimde Recep Tayyip Erdoğan ’ı bitmiş Cumhurbaşkanı tercih etmek için gece gündüz çalıştı.

Bakan Kurum'dan 2023 ve Erdoğan açıklaması
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 19:37
Bakan Kurum'dan 2023 ve Erdoğan açıklaması,

AKP il teşkilatını ziyaret eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 2023 yılında gerçekleştirilmesi planlanan seçimde Recep Tayyip Erdoğan ’ı bitmiş Cumhurbaşkanı tercih etmek için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti. Bakan Kurum, şu ifadeleri kullandı;

*Alt biz hoş Karabük ’ümüze, bütün şehirlerimize, yeni eserler, yatırımlar kazandırırdık. Yapmaya da devam edeceğiz. Allah ’ın izniyle milletimizin destekleriyle Cumhurbaşkanımızı bitmiş başkan gerçekleştirmek ve 2024 yerel seçimlerini de kapısını aralamak suretiyle bu çalışmalarımızı gece gündüz yapmaya devam edeceğiz.

*Hiçbir vakit dedikodu ve iftiraların içerisinde olmadık. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hep üreten tarafta olduk. Eser üreten tarafta olduk. Hiçbir vakit terör örgütleriyle kol kola gezmedik. Her alanda onlarla çaba ettik.

“MİLLETİMİZİN KİMİN NE YAPTIĞINI FAZLA ÇOK İYİ BİLİYOR”

*Lüzum 15 Temmuz ’da gerek FETÖ ’nün alçak darbe girişiminde gerekse Doğu ’da, Güneydoğu ’da ülkemizin bütünlüğüne, vatanımızın bütünlüğüne, bayrağımıza kast edenlere karşı en sert cevabı tekrar ulusal güvenlik güçlerimizce verdik. Vermeye devam edeceğiz.

*Milletimizin kimin ne yaptığını fazla mükemmel biliyor. Terör örgütleriyle kol kola gezenlere gereken cevabı sandıkta en iyi şekilde verecektir. Biz de Allah ’ın izniyle sizlerin destekleriyle tüm gönüllere girmek suretiyle baştan Cumhurbaşkanımızı 2023 yılında Cumhurbaşkanı seçmek suretiyle bu çalışmalarımızı kararlı şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.

*İnşallah bu manâlı bir sürece girdik. Bundan Böyle tüm gönüllere gireceğiz, tüm kapıları çalacağız. Vatandaşımızın ihtiyaçlarını gidereceğiz. Yaptıklarımızı yapacaklarımızı anlatacağız. İnşallah bu sayede 2023 güçlü Türkiyesini daima birlikte yapı edeceğiz.

“KARABÜK ’Ü HEP ÖNEMSEDİK”

Karabük ’ü yargı ettiği yere taşımak ve marka değerini artmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Kardemir ’in önemine de uyarı çekti. Bakan Kurum, şunları söyledi;

*Karabük ’ümüzü tarihte olduğu gibi bugün de şehircilikte hak ettiği yere taşımak ve marka değerini artırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Karabük ’ümüzde de yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

*Biliyoruz oysa Karabük tarihi Safranbolu evleriyle eşsiz doğasıyla, kültürüyle ayrıca bölgemizin hem de ülkemizin en değerli illerinden bir tanesine. Hem Kardemir fabrikamız da sanayimizin önde gelen 25.

*Büyük tesisiyle keza bu anlamda kritik bir üretim yapan, ülkemize katma değer sağlayan doğrudan 6 bin kişiye istihdam sağlayan fabrikamızın olduğu şehir. O yüzden biz her zaman Karabük ’ü önemsedik. Karabük için yapılması gerekenleri bütün ekibimizle birlikte 7 gün 24 saat gece gündüz demeden yapmaya gayret gösteriyoruz.

*Biliyoruz ki Karabüklü kardeşlerimiz bizim defalarca yanımızda bizleri en şiddet günümüzde dahil desteklediler. Allah hepsinden razı olsun. Biz de onların geleceği için çocuklarımız, gençlerimiz için yapılması gereken işleri bir lahza önce yapmanın gayreti içerisinde olduk.

“BÜYÜK TARTI VERİYORUZ”

Karabük ’e son 19 yılda 11,5 milyar liralık yatırım yapıldığını ifade eden Bakan Murat Kurum, bu rakamın 3 milyar lirasını bakanlık olarak kendilerinin gerçekleştirdiklerini belirterek şöyle devam etti:

*AK Parti iktidarı olarak; Karabük ’ümüze son 19 yılda 11,5 milyar liralık yatırım yaptık. Bunun da yaklaşık 3 milyar lirasını Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı olarak biz gerçekleştirdik.

*Bakanlık olarak; Karabük ’ümüzde sosyal konuttan şehirsel dönüşüme, halk müziği bahçelerinden altyapı ve üstyapı çalışmalarına değin yüzlerce eserimizi vatandaşlarımıza armağan ettik, etmeye de devam ediyoruz.

*Emrindeki bu yatırımlarımız aralarında kentsel dönüşüm projelerimize çok büyük önem veriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda, şehrimizde tehlikeli inşa olarak belirlediğimiz 1.025 egemen bölümün adeta tamamını, 1.023 ’ünü yıkarak dönüşümünü gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızı da çaresiz bırakmadık.

*100 bin sosyal konut projemiz dahilinde Merkez Belen Mahallemizde 1.144 konutumuzu tamamladık. 50 bin sosyal konut projemiz zarfında ise Karabük ’e 314 konut kazandırıyoruz.

*Eflani ilçemizdeki 96 konutumuzu tamamlayarak adalet sahibi kardeşlerimize teslim ettik. Yenice ilçemizde İsmetpaşa Mahallesinde 2. Etapta 218 ev ve 3 dükkânlı ticaret merkezimizin yapımına da devam ediyoruz. İnşallah 34 milyon liralık bu projemizi Mayıs ayında tamamlayarak, vatandaşlarımıza teslim edeceğiz. İHA

Bakan Kurum'dan 2023 ve Erdoğan açıklaması, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum