Bakan Koca uyardı! Bu belirtilere dikkat! Çok Ciddi artış var

Bakan Koca uyardı! Bu belirtilere dikkat! Ciddi artış var..., Türkiye'de gün gün koronavirüs vaka ve vefat tablosu! Ne kadar gördü? GALERİNİN DEVAMI.

Bakan Koca uyardı! Bu belirtilere dikkat! Çok Ciddi artış var
Editör: 15Haber
17 Ekim 2021 - 02:42 - Güncelleme: 17 Ekim 2021 - 02:43
Bakan Koca uyardı! Bu belirtilere dikkat! Ciddi artış var...,

Türkiye'de gün gün koronavirüs vaka ve vefat tablosu! Ne kadar gördü?

GALERİNİN DEVAMI <p>Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesi hız kesmeden kararlılıkla devam ediyor.<br /><br />Ülkemizde görülen koronavirüsü kapsamında vaka sayıları günlük olarak açıklanıyor. Sağlık Bakanlığı corona virüs canlı verileri kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor. Zaman ilerledikçe tablolardaki büyük değişim dikkat çekiyor.<br /><br /><span style= İŞTE GÜN GÜN KORONAVİRÜS TABLOSU

"/> Afiyet Bakanı Fahrettin Koca, 'Belirtileri Covid-19 ’a eş enfeksiyonlarda önemli artış var'' dedi.


Son dakika: 16 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Günler sonra bir ilkSon dakika: 16 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Günler sonradan bir ilk

Bakan Koca sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Covid-19 tedbirleri, geçtiğimiz sene, gribal enfeksiyonları çok büyük oranda azaltmıştı. Belirtileri Covid-19 ’a benzeşen bu enfeksiyonlarda, mevsim şartları, maske ve mesafe tedbirlerindeki ihmaller nedeniyle ciddi artma var. Her iki riske karşısında lütfen tedbirlere uymaya çalışın” ifadelerine yer verdi.
Bakan Koca uyardı! Bu belirtilere dikkat! Ciddi artış var..., başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum