Bakan Koca, hayatını kaybeden Acil Tıp teknikerinin ailesine başsağlığı diledi , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara’da görev yapan ve freni patlayan bir kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden Betül Eratik’in ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı diledi.

Bakan Koca, hayatını kaybeden Acil Tıp teknikerinin ailesine başsağlığı diledi
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 18:16
Bakan Koca, hayatını kaybeden Acil Tıp teknikerinin ailesine başsağlığı diledi , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara’da görev yapan ve freni patlayan bir kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden Betül Eratik’in ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı diledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara İl Ambulans Servisi Başhekimliği Haymana Acil Sağlık Hizmetleri istasyonunda görev yapan ve freni patlayan bir kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden Betül Eratik’in ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı diledi.

Detaylı bir şekilde, Bakan Koca, hayatını kaybeden Acil Tıp teknikerinin ailesine başsağlığı diledi , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum