Bakan Kirişci Kars'ta , KARS haberleri

Son Dakika KARS haberleri: Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, bir takım programlara katılmak üzere Kars’a geldi.

Bakan Kirişci Kars'ta
, KARS haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:19
Bakan Kirişci Kars’ta , KARS haberleri, KARS İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, bir takım programlara katılmak üzere Kars’a geldi.
Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’yi Harakani Havaalanı’nda Vali ve Belediye Başkanvekili Türker Öksüz, AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan, Prof. Dr. Yunus Kılıç, Rektör Prof. Dr. Hüsnü Kapu, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, kurum ve daire amirleri karşıladı. Bakan Kirişci, havaalanından Kars Valiliği’ne geçti. Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Kirişci, Vali ve Belediye Başkanvekili Türker Öksüz’den kentle ilgili brifing aldı.
Şeker fabrikasının pancar alım kampanyası törenine katılacak olan Bakan Kirişci, Peynir Müzesi ve Peynir Festivali’nin açılışını yapacak. Daha sonra Kafkas Üniversitesi’ne geçecek olan Kirişci, burada Türkiye’de ilk kez embriyo transferi ile doğan Beefmaster buzağılarının lansman etkinliğine katılacak. Bakan Kirişci, son olarak tarım sektörü temsilcileri ile toplantıda bir araya gelecek.
Bakan Kirişci Kars’ta
Bakan Kirişci Kars’ta
Bakan Kirişci Kars’ta
Bakan Kirişci Kars’ta

Detaylı bir şekilde, Bakan Kirişci Kars’ta , KARS haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KARS ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum