Bakan Kasapoğlu milli atlet Mazlum Demir ve Hayrettin Yıldız'ı tebrik etti

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 20 Yaş Altı Dünya Atletizm Şampiyonası'nda madalya kazanan Mazlum Demir ve Hayrettin Yıldız'ı tebrik etti.

Bakan Kasapoğlu milli atlet Mazlum Demir ve Hayrettin Yıldız'ı tebrik etti
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:23
Bakan Kasapoğlu milli atlet Mazlum Demir ve Hayrettin Yıldız’ı tebrik etti, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 20 Yaş Altı Dünya Atletizm Şampiyonası'nda madalya kazanan Mazlum Demir ve Hayrettin Yıldız'ı tebrik etti.
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kolombiya'nın Cali kentinde düzenlenen 20 Yaş Altı Dünya Atletizm Şampiyonası'nda erkekler 10.000 metre finalinde altın madalya kazanan Mazlum Demir'i ve bronz madalya kazanan Hayrettin Yıldız'ı tebrik etti.
Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Kolombiya'nın Çallı kentinde düzenlenen Dünya 20 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası'nda erkekler 10.000 metre finalinde 42.36.02'lik derecesiyle dünya şampiyonu olan milli atlet Mazlum Demir'i ve sporcumuz Hayrettin Yıldız'ı yürekten kutluyorum. 43.07.95'lik derecesiyle bronz madalya kazandı.Genç sporcularımıza başarılar diliyorum.Uluslararası kuruluşların podyumuna çıkmayı başaran ve ülkemizin yükselmesinde emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. hilal yıldız bayrağı.

Detaylı bir şekilde, Bakan Kasapoğlu milli atlet Mazlum Demir ve Hayrettin Yıldız’ı tebrik etti başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum