Bahçeli'nin sözleri sonrası 'Erşan Kuneri' sosyal medyayı salladı

Bahçeli'nin sözleri sonrası 'Erşan Kuneri' sosyal medyayı salladı, Gündem Haberleri.

Bahçeli'nin sözleri sonrası 'Erşan Kuneri' sosyal medyayı salladı
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 13:21
Bahçeli'nin sözleri sonrası 'Erşan Kuneri' sosyal medyayı salladı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ’nin grup toplantısında “Netflix ’de küfür ve en seviyesiz esprilerin yer aldığı, şarlatanlıktan öte bir meziyeti olmayan sözde komedyenlerin rol aldığı diziler bundan böyle haddi aşmıştır” demesinin ardındaki, Cem Yılmaz ’ın yazıp, yönettiği ve başrolünde oynadığı Erşan Kuneri adlı dizi sosyal medyada gündem oldu.

Bahçeli her ne değin ad vermese de sosyal medya kullanıcıları, Yılmaz ve Netflix ’te yayınlanan dizisinin hedef alındığı yönünde paylaşımlar yaptı. İşte o paylaşımlardan bazıları:

“HALKIN ETTİĞİ KÜFÜRLERİ DUYSANIZ”

– Ne Erşan Kuneri ’ymiş dost…

– Devlet Bahçeli ’nin tek derdi Erşan Kuneri olmuş. Ölmüşüz ağlayanımız değil.

– Ekmek 5 TL olmuş. Devlet Bahçeli, Erşan Kuneri dizisindeki küfürlerden rahatsız olmuş. Siz halkın ettiği küfürleri duysanız inme iner, felç geçirirsiniz.

“PATATESİN KİLOSU 13 TL OLMUŞ”

– Birisi Devlet Bahçeli ’ye Netflix ’in ücretli olduğunu, kimseye zor kullanarak bir şey izletilmediğini söylesin.

– Ülkeyi yönetenlerin geldiği duruma bakar mısınız? Ülkemizin fena gidişatından tek sorumlu Erşan Kuneri. Şaka değil, Meclis çatısı aşağıda söyleniyor bu sözler.

– Devlet Bahçeli ’nin dertlerinden birisi Erşan Kuneri olmuş. Patatesin kilosu 13 TL olmuş acaba haberdar mı?

“YARIM KALAN BÖLÜMLERİ BİTİRECEĞİM”

– Anlaşıldı, akşam Erşan Kuneri ’nin yarım bıraktığım bölümlerini bitireceğim.

– Halk Müziği geçim derdinde. Ekmek 5 TL oluyor, elektriğe temmuzda yüzde 30 zam geliyor. Halk maalesef jurnal hayatta kullandığı küfürde Erşan Kuneri ’yi geçti.

“GEÇİNEMEYEN İNSANLARI KONUŞ”

– Erşan Kuneri dizisini halk müziği severek izledi. Güldü. Eğlendi. Halkın derdi sence de Erşan Kuneri mi? Şu kürsüye çıkıp zamlar ve geçinemeyen insanları konuş.

– Devlet Bahçeli sırf Erşan Kuneri yüzünden Cem Yılmaz ’ın ülkeye kumpas kurduğunu bahis etti. Kuran çarpsın dizinin tamamında bundan daha gülünç bir sahne değil.

“BU DEK MI HALKTAN KOPUK OLUNUR?”

– Akaryakıt 30 TL olmuş, devletin derdi Erşan Kuneri olmuş. Yasaklayın Netflix ’i de rahatlayın. İnsanlar çaresiz, beklentisi kalmamış. Gelecek kaygısı her eğitim seviyesinden, her gelir seviyesinden bütün milletin en büyük sorunu. Bu dek mı halktan kopuk olunur?

DEVLET BAHÇELİ NE DEDİ?

– Üzülerek ifade etmeliyim oysa, toplumsal bünyeyi ur gibi saran baskı vakalarında bir türlü azalma, zayıflama ve gerileme emaresi görülmemektedir. Aile faciaları, vahşet haberleri, çabuk cinayetler, kan donduran öteki menfur hadiseler maalesef ulusal vicdanı derinden yaralamaktadır.

– Bir Takım diziler, gösterişe ve mübalağaya yaslanmış magazin programları, kötümserlik servis eden haberler hepimizi ve herkesi rahatsız etmektedir. Sabahın en erken saatlerinden gecenin geç vakitlerine dek kavgadan, kargaşadan, kutuplaşmadan, değerlerimize karşın linç girişimlerinden başka ekranlarda hiçbir şey göze çarpmamaktadır. Gidişat iyi değildir.

– Şiddeti aşağı sürüklemek nedeniyle konunun uzmanları ve muhatapları göre iştirak edilecek geniş katılımlı bir şura toplantısı ilk önce almak üzere her çareye başvuru edilmelidir.

– Netflix ’de küfür ve en seviyesiz esprilerin yer aldığı, şarlatanlıktan öte bir meziyeti olmayan güya komedyenlerin rol aldığı diziler bundan böyle haddi aşmıştır.

– Aile hayatı son sığınaktır. Bu sığınağın yağmalanması için planlı bir propaganda devrededir. Küfür etmenin neresine güleceğiz? Kadını metalaştıran, erkeği yozlaştıran ucube dizi sahnelerinin neresini beğenip takdir edeceğiz?

Bahçeli'nin sözleri sonrası 'Erşan Kuneri' sosyal medyayı salladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Bahçeli'nin sözleri sonrası 'Erşan Kuneri' sosyal medyayı salladı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum