Bahçeli: Kılıçdaroğlu ya kendini kandırıyor ya da paraşütsüz uçuyor

Bahçeli: Kılıçdaroğlu ya kendini kandırıyor ya da paraşütsüz uçuyor, Gündem Haberleri.

Bahçeli: Kılıçdaroğlu ya kendini kandırıyor ya da paraşütsüz uçuyor
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 11:08
Bahçeli: Kılıçdaroğlu ya kendini kandırıyor ya da paraşütsüz uçuyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM ’deki grup toplantısında gündemi değerlendirdi.

Bahçeli ’nin konuşmasından satır başları:

* Her rüzgara yelken açan, her telkine kapı aralayan bir siyaset anlayışının ne olgunluğundan ne omurgalı duruşundan laf edilebilir. Kolay ve basmakalıp siyasetin ömrü pişkinlikle gelip geçecektir.

* Türk siyasetinin çözüm bekleyen en kayda değer sorunlarından birisi bu müşteri siyaset ve siyasetçi akımının varlığıdır. Bugün ne yaşıyorsak izleri dündedir. Bugün neyle karşılaşıyorsak hedefleri yarındadır. Ufak heveslerden büyük hedeflerin çıkmayacağı berrak şekilde görünecektir. Hedefi büyük olanın inancı da büyüktür.

“SABIRLA 2023 ’TEKİ ZAFERE YÜRÜYORUZ”

* Gaye milletimizi güzelliklerin en güzeliyle buluşturmaktır. Biz insan üstü bir gayretle çalışıyoruz, Geceyi gündüze katıyoruz, azımızı çok yerine getirmek için aralıksız çabalıyoruz. Cumhuriyetin 100. yıldönümüne an be an hazırlanıyoruz.

* İnsanımızın yüreğine yağmur gibi yağıyor, umutlarını yeşertiyoruz. Sözümüzle, sevdamızla, samimiyetimizle, sabrımızla, sadakatimizle, sağduyumuzla 2023 ’teki zafere yürüyoruz.

* Şunu bir defa açıkça anlatmak durumundayım ama ülkemizin hiçbir yerinde Zillet İttifakı ’nın iddia ettiği gibi bir Türkiye tablosu yoktur. Çürük çarık zihniyetlerin hiçbir sözü söz değildir. Yalancıktan vergi alınmış olsaydı, palavracı siyasetçilerinin tümü iflas bayrağını çekmekten kurtulamazdı.

* Aziz milletimiz siyasi sahtekarlara dün olduğu gibi yarın da prim vermeyecektir. Sahte bir gülüş ile kalabalıkların içine giren samimiyetsiz ve kifayetsiz siyasetçilerin herkesi kendileri gibi ahmak sanmaları çarpıklıktır.

“ERDOĞAN YÜZDE 50 ’Yİ FERSAH FERSAH AŞARAK CUMHURBAŞKANI SEÇİLLECEK”

* MHP 18 Şubat 2022 ’den beri 493 ilçemizi ziyaret etmiştir. Fazla şükür milletimizin tamamıyla kucaklaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Cumhur İttifakı Türkiye ’nin her uygun milletiyle oturup kalkıyor. İnsanımıza muhabbetle dokunuyor. Gittiğimiz baştan gördüğümüz reel şudur; 2023 ’te Cumhur İttifakı sandıktan açık ara farkla çıkacaktır.

*Halk İttifakı ’nın şapkadan çıkaracağı aday kim olursa olsun, Cumhurbaşkanımız Erdoğan yüzde 50 ’yi fersah fersah aşan bir oranla yeniden Cumhurbaşkanı seçilecektir.

“ÇIKARSINLAR ADAYLARINI GÖRSÜNLER HANYA ’YI KONYA ’YI”

Zillet ittifakının adayını açıklamamasında bilinçli bir taktik mi söz konusudur yoksa demir bir çatlak mı etkilidir. Çıkarsınlar adaylarını görsünler Hanya ’yı Konya ’yı. Kolayca yıpranacak meçhul bir adayı arayıp aramadıklarını, böylesi bir fikir tutulmasına düştükleri bir öteki muammadır.

“KILIÇDAROĞLU KENDİNİ KANDIRIYOR”

‘Kasım ’da seçim olabilir ’ diyen Kılıçdaroğlu ya kendini kandırıyor, veya paraşütsüz uçuyor. Bizim tavsiyemiz en yakın kliniğe müracaat etmesi ve tedavi altına alınmasıdır.

Az Önce müşterek adayda anlaşamayan birbirine çalım atmaktan zevk alan, birbirlerinin aleyhine kulisleri kaynatan siyasi partilere Türkiyemizin itimat edilmesi, istikbalimizin hiçe sayılmasıdır.

Bahçeli: Kılıçdaroğlu ya kendini kandırıyor ya da paraşütsüz uçuyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Bahçeli: Kılıçdaroğlu ya kendini kandırıyor ya da paraşütsüz uçuyor haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum