Bağcılarda iplik hırsızlığı

Bağcılar'da bir tekstil atölyesinin minibüsünden 400 kilo iplik çaldılar. Maskeli hırsızların tellerini çalma anı kameralara yansıdı.

Bağcılarda iplik hırsızlığı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 12:07
Bağcılarda iplik hırsızlığı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bağcılar'da bir tekstil atölyesinin minibüsünden 400 kilo iplik çaldılar. Maskeli hırsızların tellerini çalma anı kameralara yansıdı.
Olay, dün sabah Bağcılar Yüzyıl Fetih Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Recep Özkan'ın tekstil atölyesinin önündeki nakliye aracından 400 kilo iplik çalındı. Yaklaşık 60 bin TL'lik zarara uğradığını iddia eden Recep Özkan, durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri konuyla ilgili soruşturma açarken, 4 maskeli soyguncunun telleri çaldığı anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

"50-60 bin lira kayıp var"
Olayın nasıl olduğunu anlatan atölye sahibi Recep Özkan, "Dün aracımızda kablolar vardı. Depoya götüremedik, aracı ilk defa dışarıda bıraktık. Hırsızlar gün boyunca izcilik yapmış olmalılar. Aracın yan kapısında hafif bir boşluk vardı. Onu tespit ettiler. Saat 04:07'de araca bir minibüs yaklaşıyor. Hemen geri gelirler ve kapıyı açarlar. Maskeleriyle 10 dakikada işlerini yapıyorlar. 50-60 bin lira değerinde hasar var. Daha sonra çocuklarımız aracın kapısının açık olduğunu fark etti. Sonra içerideki telleri aldıklarını gördük. Şikayet ettim. Görevliler bu sırada içerideki kamera görüntülerini izliyor. 4-5 kişi işini çok rahat yaptı. O sırada sokakta neden korumalar olmadığını anlamıyorum” dedi.
Bağcılarda iplik hırsızlığı
Bağcılarda iplik hırsızlığı
Bağcılarda iplik hırsızlığı
Bağcılarda iplik hırsızlığı
Bağcılarda iplik hırsızlığı
Bağcılarda iplik hırsızlığı

Detaylı bir şekilde, Bağcılarda iplik hırsızlığı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum