Bağcılar'da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin başını kesip camdan aşağıya attı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin boğazını kesip camdan aşağıya attı. Şüpheli, polis ekiplerini görünce evi ateşe verdi. Gözaltına alınan şahıs emniyete götürüldü.

Bağcılar'da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin başını kesip camdan aşağıya attı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Eylül 2022 - 18:39
Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin başını kesip camdan aşağıya attı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin boğazını kesip camdan aşağıya attı. Şüpheli, polis ekiplerini görünce evi ateşe verdi. Gözaltına alınan şahıs emniyete götürüldü.

Olay, akşam saatlerinde Bağcılar Fevziçakmak Mahallesi 2014 Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu bağımlısı olan 26 yaşındaki A.S. henüz bilinmeyen bir nedenle annesi Havva Sayan’ın boğazını kesip camdan aşağıya attı. Olayı gören civardaki vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine Çevik Kuvvet Polisleri ve Özel Harekat Polisleri sevk edildi. Çevik Kuvvet evin çevresinde güvenlik önlemi aldı. Polisleri gören A.S. evi yakarak direnmek istedi. Uzun uğraşlar sonucu Özel Harekat Polisi A.S.’yi yakalanarak gözaltına alındı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.

Olay anına şahit olan mahalle sakini Uğur Eğriöz, “Karşı sokaktayım bir ses duydum. Aşağı indiğimde annesinin boğazını kesip attığını gördük. Sonra silah sesi geldi. Galiba bacağından vuruldu. Sonra evi yakmaya çalıştı. O sırada özel harekatçılar gelip şahsı aldı. Madde bağımlısı olduğu söyleniyor” dedi.
Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin başını kesip camdan aşağıya attı
Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin başını kesip camdan aşağıya attı
Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin başını kesip camdan aşağıya attı
Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin başını kesip camdan aşağıya attı

Detaylı bir şekilde, Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı genç annesinin başını kesip camdan aşağıya attı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum