Bağcılar 'da geniş çaplı asayiş uygulaması, adeta kuş uçurtulmadı

Bağcılar ’da geniş çaplı asayiş uygulaması, adeta kuş uçurtulmadı, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü, Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçede ve çevresindeki bölgelerde geniş çaplı asayiş uygulaması gerçekleştirdi.

Bağcılar 'da geniş çaplı asayiş uygulaması, adeta kuş uçurtulmadı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 21:26
Bağcılar ’da geniş çaplı asayiş uygulaması, adeta kuş uçurtulmadı,

İstanbul Güvenlik Müdürlüğü, Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçede ve çevresindeki bölgelerde geniş çaplı asayiş uygulaması gerçekleştirdi. İlçenin giriş ve çıkışlarıyla birlikte belirlenen noktalarda konuşlanan ekipler, güvenilmez kişiler ve araçlar üstüne çalışma yaptı. Yol üstünde oluşturulan uygulama noktasında araçları tek tek durduran ekipler, ayrıca araçları didik didik aradı, ayrıca de araçta bulunanlara GBT sorgusu ve üst araması yaptı. Araçlarda yapılan incelemelerde evraklarında eksiklikler bulunan araçlara cezai işlem uygulandı. İlçede az kalsın kuş uçurtulmayan denetimin saat 23.00'e kadar devam edeceği öğrenildi.

Veysel Ensar Gökçegözog

Bağcılar ’da geniş çaplı asayiş uygulaması, adeta kuş uçurtulmadı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum