Bafra Millet Kıraathanesi'ne yoğun ilgi , SAMSUN haberleri

Son Dakika SAMSUN haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Bafra Belediyesi tarafından hizmete sunulan Millet Kıraathanesi, öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Bafra Millet Kıraathanesi'ne yoğun ilgi
, SAMSUN haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 17:04
Bafra Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi , SAMSUN haberleri, SAMSUN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Bafra Belediyesi tarafından hizmete sunulan Millet Kıraathanesi, öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor.
Bafra Millet Kıraathanesi’nin kurulduğu günden bu yana kaynaşmanın, paylaşmanın, kardeşliğin buluşma adresi olduğunun altını çizen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Millet Kıraathanesi’nin Bafra’nın sosyal hayatına önemli bir katkı sunduğunu ifade etti. Özellikle gençlerin ve çocukların ders çalışmak için burayı fazlasıyla tercih ettiklerini kaydeden Başkan Kılıç, “Millet Kıraathanemizde her yaştan hemşehrilerimiz ikramımız olan çaylarını yudumlarken sıcacık bir ortamda derslerini çalışıyor, araştırmalarını yapıyor, sınavlarına hazırlanıyor, sohbet ediyorlar. Bizler de bulduğumuz her fırsatta aralarında olmaya gayret gösteriyoruz. Hangi açıdan bakarsanız bakın çok güzel bir ortam. Tüm gençlerimiz ve çocuklarımızla birlikte zamanlarını dolu dolu geçirmek isteyen tüm hemşehrilerimi bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyorum. Biz onları ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz, onların da çok mutlu olduğundan hiç şüphemiz yok” dedi.
Başkan Kılıç şunları söyledi:
“Gençlik çalışkanlığın, zindeliğin, cesaretin, heyecan ve kuvvetin mevsimidir. Bizler, gençlerimizin medeniyet şuuruna sahip, çağın gereklerini doğru okuyabilen, insanlığa değer katabilecek, özgüvenli ve ahlaklı bireyler olarak yetişmesi için her türlü imkânı hazırlamakla mükellefiz. Millet kıraathaneleri ile gençlerimizin ders çalışma ve kitap okuma alışkanlığına büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Hemşehrilerimiz kitap okurken bilgi alışverişinde bulunabilecek. Millet Kıraathanemiz, ilçemize değer katan bir çalışma oldu. Bu bakımdan millet kıraathanelerini çok önemsiyoruz. Çocuklarımızın bol bol kitap okuyarak, başarılı olmasını istiyoruz. Buralara gelip ders çalışan, araştırma yapan ve kitap okuyan gençlerimizin gözlerindeki ışık bizleri umutlandırıyor."
Bafra Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi
Bafra Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi
Bafra Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi
Bafra Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi

Detaylı bir şekilde, Bafra Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi , SAMSUN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SAMSUN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum