Babasından miras kalan evi ateşe verdi

Babasından miras kalan evi ateşe verdi, Gündem Haberleri.

Babasından miras kalan evi ateşe verdi
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 10:09
Babasından miras kalan evi ateşe verdi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Honaz ilçesi Haydar Mahallesi'nde geçtiğimiz Pazartesi günü sabahleyin saatlerinde meydana gelen olayda; bir süre önce vefat eden İ.Y.'den eşi ve çocuklarına miras kalan tek katlı müstakil evde yangın çıktı. İkametten aniden yükselmeye başlayan alevler, kısa sürede binanın tamamını sardı.

Meydana Çıkan yangından yükselen dumanlar, ilçenin hemen tüm noktalarından görüldü. İhbar üstüne bölgeye fazla sayıda ekip sevk edildi. Durum yerine giden itfaiye ekiplerinin yoğun mücadelesi konucu tek katlı müstakil evde başlayan yangın, bitişikteki öteki binalara ulaşamadan söndürüldü.

Harabeye dönerek kullanılamaz ülkü gelen evde meydana çıkan yangınla ilgili olarak yapılan araştırmada, evin İ.Y.'nin oğlu H.Y. göre kundaklandığı ortaya çıktı. Babasından annesi ve kardeşleriyle birlikte kendisine servet kalan evi ateşe verdiği belirlenen H.Y., sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Eren Elyesa Polat
 

Babasından miras kalan evi ateşe verdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Babasından miras kalan evi ateşe verdi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum