Babalar gününde oğlunun ölümüne neden oldu, sinir krizi geçirdi

Babalar gününde oğlunun ölümüne neden oldu, sinir krizi geçirdi, Gündem Haberleri.

Babalar gününde oğlunun ölümüne neden oldu, sinir krizi geçirdi
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 03:24
Babalar gününde oğlunun ölümüne neden oldu, sinir krizi geçirdi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, Abak Mahallesi Çine Çayında meydana geldi. İddiaya kadar Eren Yıldız, babası Hakan Yıldız ve dedesi Sadettin Yıldız (64) ile Çine Çayına balık avlamaya gitti.

SUYA ELEKTRİK AKIMI VERDİ

Baba Hakan Yıldız, çaya 100 metre mesafedeki arazi sulaması için kullanılan elektrik panosundan kablo uzatarak suya elektrik akımı verdi. Babasının suya elektrik verdiğinden habersiz olan Eren Yıldız, serinlemek için çaya girince akımına kapıldı.

Eren Yıldız ’ın suda çırpındığını görebilen baba elektrik akımını keserek Ereni sudan çıkardı. Ağır yaralan Eren, babası ve dedesi göre Çine Devlet Hastanesi ’ne götürüldü.

HAYATINI KAYBETTİ

Durumu ağır olan Eren Yıldız,  burada yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Balık avlamak için gittiği Çine Çağında oğlunu kaybeden baba ise asap krizi geçirdi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. DHA

 

Babalar gününde oğlunun ölümüne neden oldu, sinir krizi geçirdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Babalar gününde oğlunun ölümüne neden oldu, sinir krizi geçirdi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum