Azılı hırsız çalıntı bisikletle kaçmak isterken evin çatısında yakalandı

Azılı hırsız çalıntı bisikletle kaçmak isterken evin çatısında yakalandı, Edinilen bilgiye göre, Bağımsızlık Mahallesi'nde rutin devriye atan İl Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri kesin olmama üstüne bisikletle seyreden bir şahsa dur ihtarında bulundu.

Azılı hırsız çalıntı bisikletle kaçmak isterken evin çatısında yakalandı
Editör: 15Haber
15 Kasım 2021 - 20:52
Azılı hırsız çalıntı bisikletle kaçmak isterken evin çatısında yakalandı,

Edinilen bilgiye göre, Bağımsızlık Mahallesi'nde rutin devriye atan İl Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri kesin olmama üstüne bisikletle seyreden bir şahsa dur ihtarında bulundu. İhtara uymayan bisikletli polis aracının giremeyeceği tarla ve ağaçlık alana girerek kaçmaya başladı. Kişi ve polis arasında kovalamaca yaşanırken, asayiş ekibi durumu haber merkezine bildirerek takviye ekip istedi. Kısa sürede durum yerine intikal eden polis ekipleri bölgeyi neredeyse kuşatma altına aldı. Bisikletle kaçamayacağını anlayan kararsız bisikleti bırakarak olarak kaçmak istedi.

Kaçarken müstakil bir evin çatısına meydana çıkan şüpheli kıskıvrak yakalandı. Etkisiz ülkü getirilerek gözaltına alınan şüphelinin yapılan üst aramasında bir arz uyuşturucu madde ele geçirildi. Kimlik tespitinde Adem Ö. olduğu belirlenen şahsın yapılan sorgulamasında bina, konut ve meslek yerinden edinmek üzere 4 bambaşka hırsızlık suçundan, uyuşturucu madde bulundurmak-kullanmaktan ve adam yaralama suçlarından arandığı, hakkında 4 sene 8 ay 20 gün hapis cezası bulunduğu tespit edildi. Ayrıca şahsın kaçtığı bisikletin de 2 gün önce çalındığı tespit edildi.
Emniyetteki sorgusunun ardından Aksaray Adliyesine sevk edilen zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yasin Can

Azılı hırsız çalıntı bisikletle kaçmak isterken evin çatısında yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum