Aysun Kayacı 'nın babası Selahattin Kayacı son yolculuğuna uğurlandı

Aysun Kayacı ’nın babası Selahattin Kayacı son yolculuğuna uğurlandı, Eski oyuncu ve model Aysun Kayacı'nın, bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören babası Selahattin Kayacı çare gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Aysun Kayacı 'nın babası Selahattin Kayacı son yolculuğuna uğurlandı
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 10:20
Aysun Kayacı ’nın babası Selahattin Kayacı son yolculuğuna uğurlandı,

Eski oyuncu ve model Aysun Kayacı'nın, bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören babası Selahattin Kayacı çare gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kayacı için Küplüce Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Aysun Kayacı'nın katılmadığı görülürken, Selahattin Kayacı'nın yakınları ve arkadaşları katıldı. Kayacı, kılınan cenaze namazının sonrasında Kocatepe mezarlığına defnedildi.

Selahattin Kayacı'nın komşusu Hülya Öztürk, “Kızı ile hiç tanışmadım. Lakin kızını her zaman anlatırdı ve kızlarını da çocuklarını da fazla severdi. Mutlaka her insanın hataları vardır, hataları vardı şayet de bilemiyorum. Kızını sevdiğini ve gurur duyduğunu söylerdi fazla hoş olduğunu, aklının da iyi olduğunu söylerdi. Çok üzülürdü. Öbür kızı da İngiltere'deydi. Sanıyorum bir gün gelirler diye beklerdi. Öyle içinde bir burukluk olurdu defalarca” dedi.

Emre Sertdemir - Ömer Karaoğlu
 

Aysun Kayacı ’nın babası Selahattin Kayacı son yolculuğuna uğurlandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum