Aydın 'da 68 düzensiz göçmen kurtarıldı

Aydın ’da 68 düzensiz göçmen kurtarıldı, Edinilen bilgiye takriben, iki bambaşka operasyonda Kuşadası ilçesi açıklarında Yunan unsurları tarafından Türk karasularına itilen, can salları ve lastik bot içerisindeki 60 yamalı göçmen, Sahil Emniyet ekipleri tarafından kurtarıl.

Aydın 'da 68 düzensiz göçmen kurtarıldı
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 10:01
Aydın ’da 68 düzensiz göçmen kurtarıldı,

Edinilen bilgiye takriben, iki bambaşka operasyonda Kuşadası ilçesi açıklarında Yunan unsurları tarafından Türk karasularına itilen, can salları ve lastik bot içerisindeki 60 yamalı göçmen, Sahil Emniyet ekipleri tarafından kurtarıldı.

Kuşadası Poyraz Kayalıkları üstünde ise bir grup düzensiz göçmen olduğu bilgisinin alınması üzerine görevlendirilen Sahil Emniyet Botu tarafından, Yunan unsurlarınca Türk karasularına geri itilen ve kendi imkanlarıyla Poyraz Kayalıkları'na meydana çıkan 8 düzensiz göçmen kurtarıldı. Üç farklı operasyonda kurtarılan 68 yamalı göçmen işlemlerinin arkasında İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne gönderildi.

Iftihar Durmuş
 

Aydın ’da 68 düzensiz göçmen kurtarıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum