Aydın 'da 17 düzensiz göçmen kurtarıldı

Aydın ’da 17 düzensiz göçmen kurtarıldı, Edinilen bilgiye takriben, Kuşadası ilçesi açıklarında lastik botlar içerisinde bir grup yamalı göçmen olduğu bilgisinin alınması üzerine görevlendirilen Sahil Emniyet Botlar kadar Yunanistan unsurlarınca Türk Karasularına geri itil.

Aydın 'da 17 düzensiz göçmen kurtarıldı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 09:55
Aydın ’da 17 düzensiz göçmen kurtarıldı,

Edinilen bilgiye takriben, Kuşadası ilçesi açıklarında lastik botlar içerisinde bir grup yamalı göçmen olduğu bilgisinin alınması üzerine görevlendirilen Sahil Emniyet Botlar kadar Yunanistan unsurlarınca Türk Karasularına geri itilen 2 lastik bot içerisindeki toplam 10 yamalı göçmen kurtarıldı. Bir öteki olayda ise Kuşadası ilçesi Poyraz Kayalıkları üzerinde bir grup düzensiz göçmen olduğu bilgisinin alınması üzerine görevlendirilen Sahil Emniyet Botu göre Yunanistan unsurlarınca Türk karasularına geri itilen ve kendi imkanlarıyla karaya çıkan 7 yamalı göçmen kayalıklar üzerinden kurtarıldı. Kurtarılan 17 düzensiz göçmen işlemlerinin peşinde İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne gönderildi.

Iftihar Durmuş

Aydın ’da 17 düzensiz göçmen kurtarıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum