Ayakkabı imalathanesinde başlayan yangın üst kata ve yan binaya sirayet etti

Ayakkabı imalathanesinde başlayan yangın üst kata ve yan binaya sirayet etti, Gündem Haberleri.

Ayakkabı imalathanesinde başlayan yangın üst kata ve yan binaya sirayet etti
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 08:21
Ayakkabı imalathanesinde başlayan yangın üst kata ve yan binaya sirayet etti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yangın, Fatih Mimar Hayrettin Mahallesi Gedikpaşa Camii Sokak'ta saat 06.30 sırlarında 4 katlı bir binada çıktı. İddiaya tarafından, 4 katlı binanın 3'üncü katında kundura imalathanesi olarak kullanılan iş yerinde hemen şimdi bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Meydana Çıkan yangın kısa sürede büyüyerek 4'üncü kata ve yan binaya sirayet etti. Yangının çıktığını ayrım eden vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi.

Durum yerine fazla sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etmeye başladı. Polis ekipleri ise çevrede emniyet önlemi aldı. Yoğun çalışma sonunda yangını, yoklama altına bölge itfaiye ekipleri soğutma çalışması yaparken, polis ekipleri yangının çıkış sebebi ile ilgili çalışma başlattı.

Yangın üst kata ve yan binaya sirayet etti

Pabuç imalathanesinde başlayan yangın, üstteki kata ve bitişiğindeki ast binaya sirayet etti. Yangına çevre ilçelerden gelen fazla sayıda itfaiye ekibi müdahale etti. İtfaiye ekipleri güçlükle denetim altına aldıkları yangın yerinde uzun zaman soğutma çalışması yaptı.

İsmet Aktaş - Mehmet Furkan Doğan
 

Ayakkabı imalathanesinde başlayan yangın üst kata ve yan binaya sirayet etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Ayakkabı imalathanesinde başlayan yangın üst kata ve yan binaya sirayet etti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum