evde masajmasaj istanbul

Avcılar 'da vahşice öldürülen kadın gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı, Gündem Haberleri

Avcılar ’da vahşice öldürülen kadın gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı, Avcılar Denizköşkler Mahallesi'nde dün vasıta yangını ihbarına giden polis ekipleri, aracın itfaiye tarafından söndürülmesinin arkasından araç sahipleri Esra Yıldız (38) ve Nurettin Yıl.

Avcılar 'da vahşice öldürülen kadın gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 14:31
Avcılar ’da vahşice öldürülen kadın gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı,

Avcılar Denizköşkler Mahallesi'nde dün vasıta yangını ihbarına giden polis ekipleri, aracın itfaiye tarafından söndürülmesinin arkasından araç sahipleri Esra Yıldız (38) ve Nurettin Yıldız çiftine ulaşmaya çalışmıştı. Çifte telefonla ulaşamayan polis ekipleri, aile yakınlarının gözetiminde kapıyı çilingir yardımıyla açıp içeri girmişti. Eve giren polis, boğazından bıçaklanarak öldürülen Esra Yıldız'ın cansız bedeniyle karşılaşmıştı. Olayın ardından polis ekipleri, Esra Yıldız'ın kocası Nurettin Yıldız için arama çalışmaları başlatmıştı.

Katledilen Esra Yıldız'ın cenazesi adli tıptan alındı. Yıkama işlemlerinin arkasından 38 yaşındaki genç kadının cenaze namazı Avcılar Merkez Cami'nde kılındı. Cenaze namazına Avcılar Kaymakamı Kemal İnan, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, İlçe Güvenlik Müdürü Murat Çakır, siyasi parti temsilcileri, ailesi ve aile dostları katıldı. Öldürülen kadının Annesi Yasemin Dallı ise cenaze namazı öncesi taziyeleri kabul ederek, kaymakamdan kızının katilinin bulunmasını istedi.

"Kızım evde kocasını beklerken barbarca katledildi"

Göz yaşları içinde haykırış ederek konuşan Anne Yasemin Dallı, “Acımız koskocoman, fiilen bir cana daha kıydılar. Böyle bir barbarca katliam ne olur dur diyelim. Evlatlarımızın günahları, kadınlarımızın günahları değil. Böyle barbarca bir şey değil, görülmedi. Benim yavrum evinde kocasını beklerken, böylece katlediliyor. Ne olur, diğer analar, yavrular böyle ağlamasın, hiç kimseyi bu şekilde kara toprağa vermeyelim. Böyle bir ölümü kimse hak etmiyor, acımız çok büyük” diye konuştu.

Cenaze namazından önce helallik alındı arkasından namazı kılındı. Namazın peşinde tabutu kadınlar taşıyarak cenaze aracına götürdü. Arkasında bir zaman aracın gerisinde yürüdüler. Cenaze Büyükçekmece Yeni Mezarlığına defnedildi.

Uygar Topaloğlu

Avcılar ’da vahşice öldürülen kadın gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum