Avcılar 'da trafikte işlenen silahlı saldırının failleri yakalandı

Avcılar ’da trafikte işlenen silahlı saldırının failleri yakalandı, Gündem Haberleri.

Avcılar 'da trafikte işlenen silahlı saldırının failleri yakalandı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 13:42
Avcılar ’da trafikte işlenen silahlı saldırının failleri yakalandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Avcılar Firuzköy Bulvarı'nda Pazar günü 34 FP 8661 plakalı vasıta trafik sebebiyle yolda durduğu sırada arkada duran 34 JD 631 plakalı araçtan inen ikisi silahlı üç kişi yolcu koltuğunda oturan 46 yaşındaki Oğuz Bora T.'ye ateş açmıştı. Atak sonucu yaralanan Oğuz Bora T., hastanede yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. Polis ekipleri, saldırıyı gerçekleştirdikten daha sonra geldikleri araçla kaçan Arda D., Özkan K. ve F.M.'yi tutmak için çalışma başlatmıştı.

Yapılan geniş çaplı çalışmalar sonucunda, Doğuş D.'nin dayısının üstüne kiraladığı arabulucu kaçırarak olayı gerçekleştirdiği öğrenildi. olayda kullanıldığı değerlendirilen 2 adet ruhsatsız silah şahısların olaydan sonradan gittikleri ikamette yapılan arama sonrası ele geçirildi. Doğuş D. ve Arda D. isimli şüpheli şahıslar 20 Haziran günü Ceza Büro Ekipleri, göre yakalandı. Doğuş D'nin 13 adet kaydı, Arda D.'nin de 5 adet kaydı olduğu öğrenildi. Emniyette işlemleri biten şahıslar adliyeye sevk edildi.

öte yandan, şüphelilerin de aracı durdurup ateş etme anı saniye saniye emniyet kamerasına yansıdı.

 

Avcılar ’da trafikte işlenen silahlı saldırının failleri yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Avcılar ’da trafikte işlenen silahlı saldırının failleri yakalandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum