Avcılar 'da saplantılı aşık dehşeti, kadını kimyasalla yaktı

Olay 5 Ekim Salı günü sabaha aleyhinde Avcılar Merkez Mahallesi Katip Ahmet Sokak'taki 4 katlı binada yaşandı.

Avcılar 'da saplantılı aşık dehşeti, kadını kimyasalla yaktı
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 15:45

Olay 5 Ekim Salı günü sabaha aleyhinde Avcılar Merkez Mahallesi Katip Ahmet Sokak'taki 4 katlı binada yaşandı. Edinilen bilgiye takriben, Mehmet Y. isimli şahıs, bir davet mekanında çalışan Yasemin Uzunçelebi'ye (42) saplantılı bir şekilde aşık oldu.

Mehmet Y. aşkına karşılık bulamayınca genç kadını korkutma etmeye başladı. Bunun üzerine Mehmet Y., sabaha aleyhinde Uzunçelebi'nin yaşadığı eve artan bir şekilde el altından içeri girdi. Saplantılı aşık Mehmet Y., uyuyan kadının yüzüne kimyasal dökerek kaçtı. Ağır yaralanan bayan çığlıklar atmaya başladı. Yasemin Uzunçelebi'nin çığlıklarına uyanan apartman sakinleri durumu polise bildirdi.

Olay yerine sağlık durumu, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekipleri ilk müdahalenin arkasından kadını Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanık bölümüne kaldırdı. Bayan bir gözünü kaybederken, yüzünün bir bölümünde yanıklar meydana geldiği ve kemiğe değin etinin eridiği öğrenildi. Kadının yoğun bakımdaki tedavisi sürerken, polis ekipleri ise saplantılı saldırganın yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Kadının yüzüne dökülen kimyasalın belirlenmesi için çalışmaların devam ettiği öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Konu ile ilgili konuşan sokaktaki esnaf Mahir Mahir Bovabi, “Dün polis geldi, sordu kamera kaydı var mı? Kamera baktı, daha sonra biz sorduk ne olmuş burada? Polis de, dediler bir adam kadına ızdırap vermiş, yüzüne bir şey dökmüş. Daha Sonra ambulans geldi, kadını hastaneye kaldırmış. Kadının bir gözü gitmiş” diye konuştu. öte taraftan İstanbul ayrılmaya karar verdiği ve bakkala olan borcunun hepsini kapattığı öğrenilen kadının kentten ayrılmadan 1 gün önce saldırıya uğradığı ortaya çıktı.

Kesin Olmayan adam güvenlik kamerasına yakalandı

Keza aşık olduğunu kadının yüzüne kimyasal madde döktükten sonradan binadan koşarak çıkan adam emniyet kamerasına yakalandı.
 

Medeni Topaloğlu
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum