Avcılar 'da 1 kişinin öldüğü göçük olayında 3 gözaltı

Avcılar ’da 1 kişinin öldüğü göçük olayında 3 gözaltı, Olay, dün saat 14.00 sıralarında Avcılar Merkez Mahallesi Talimhane Sokak'ta inşaat alanında toprak kayması sonucu göçük meydana gelmişti. Göçükten kurtarılan İsa Eğice, ambulansla Bakırköy'deki Dr.

Avcılar 'da 1 kişinin öldüğü göçük olayında 3 gözaltı
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 15:02
Avcılar ’da 1 kişinin öldüğü göçük olayında 3 gözaltı,

Olay, dün saat 14.00 sıralarında Avcılar Merkez Mahallesi Talimhane Sokak'ta inşaat alanında toprak kayması sonucu göçük meydana gelmişti.

Göçükten kurtarılan İsa Eğice, ambulansla Bakırköy'deki Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmış ve toprak altında kalan Sinoplu emekçi Cemal Eken ise hayatını kaybetmişti. Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı "Taksirle ölüme sebebiyet verme" olayı ile ilgili soruşturma başlattı.

Soruşturma dahilinde müteahhit Metin K., ustabaşı Arif E. ile kepçe operatörü Sinan A. için nezaret kararı verildi. Kararın ardındaki polis merkezine götürülen 3 değişken, buradaki ifadelerinin arkasından Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi.

Uygar Topaloğlu
 

Avcılar ’da 1 kişinin öldüğü göçük olayında 3 gözaltı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum