Ava gittikten sonra eşyaları gölette bulunan adam için arama çalışması başlatıldı

Ava gittikten sonra eşyaları gölette bulunan adam için arama çalışması başlatıldı, Olay, Güney ilçesi Koparan Mahallesinde meydana geldi.

Ava gittikten sonra eşyaları gölette bulunan adam için arama çalışması başlatıldı
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 07:58
Ava gittikten sonra eşyaları gölette bulunan adam için arama çalışması başlatıldı,

Olay, Güney ilçesi Koparan Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere kadar; 59 yaşındaki Halil Yeşil, yanına tüfeğini ve köpeğini alarak ağaçlık alanda ava çıktı. Aradan geçen vakit zarfından yakınları köpeğin eve tek başına geldiğini ayrım ederek, Yeşil'e ulaşmaya çalıştı. Bir türlü Yeşil'den haber alamayan yakınları, av için gidilecek noktalarda arama yapmaya başladı. Bir zaman daha sonra suyun üstünde Yeşil'e ait ceketi ve eldivenin görüldüğü iddiası üstüne 112 ekipleri harekete geçti. Durum yerine gelen itfaiye ve jandarma ekipleri egzersiz gerçekleştirdi. Yapılan incelemenin gerisinde Yeşil'in gölette olabilmesi ihtimali üstüne su altı arama ve kurtarma ekipleri harekete geçerek çalışmalara başladı.
 

İbrahim Acıkara - Murat Kocabaş
 

Ava gittikten sonra eşyaları gölette bulunan adam için arama çalışması başlatıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum