Atina'da Türk modacı rüzgarı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen Fashiontv Uluslarası Moda Ödülleri töreninde ilk kez bir Türk tasarımcı ödül aldı.

Atina'da Türk modacı rüzgarı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
22 Eylül 2022 - 11:42
Atina’da Türk modacı rüzgarı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen Fashiontv Uluslarası Moda Ödülleri töreninde ilk kez bir Türk tasarımcı ödül aldı.
Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen Fashiontv Uluslarası Moda Ödülleri töreninde Türk rüzgarı esti. Fashiontv Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat’ın Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlediği Fashiontv Awards da Türk modacı Cafer Andıç, "En iyi çıkış yapan yerel modacı" ödülünü aldı. İlk kez bir Türk tasarımcının ödül aldığı tören, tarihi Akrepolis’te yapıldı. Gecede birde defile yapan Cafer Andıç, Yunan sosyetenin beğenisi kazandı.
Bir ilke imza attığını belirten modacı Cafer Andıç, çok duygulandığını söyledi. Andıç, "Yunanistan’da ilk moda ödülünü alan Türk olarak çok duygulandım. Ülkemi en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum" dedi.
Atina’da Türk modacı rüzgarı
Atina’da Türk modacı rüzgarı

Detaylı bir şekilde, Atina’da Türk modacı rüzgarı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum