evde masajmasaj istanbul

Ataşehir 'de yolda bulduğu 15 bin TL'yi alıp arkasına bakmadan kayıplara karıştı

Ataşehir ’de yolda bulduğu 15 bin TL'yi alıp arkasına bakmadan kayıplara karıştı, Durum, 28 Eylül Salı günü Ataşehir Kayışdağı Mahallesinde meydana geldi.

Ataşehir 'de yolda bulduğu 15 bin TL'yi alıp arkasına bakmadan kayıplara karıştı
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 12:04
Ataşehir ’de yolda bulduğu 15 bin TL'yi alıp arkasına bakmadan kayıplara karıştı,

Durum, 28 Eylül Salı günü Ataşehir Kayışdağı Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, inşaat malzemesi almak için girdiği elektrik dükkanında ödeme yapan Mehmet Ekinci dükkandan çıktığı sırada, işçilere vermek üzere cebine koyduğu 15 bin lirayı haberdar olmadan cebinden düşürdü.

Sokağa düşen 15 bin lirayı ise yoldan geçen bir kadın ayrım ederek aldı. Elindeki para ile dükkanların önüne gelerek bakınan bayan sonradan arkasına bakmadan kayıplara karıştı. O anlar ise emniyet kameraları kadar saniye saniye kaydedildi.

Durum hakkında birincil defa böyle bir şey ile karşılaştıklarını bildiren esnaf Burak Yapar, "Evet yaklaşık üç beş gün önceydi. Müşterimiz geldi aralıksız bizimle çalışan bir arkadaşımız zaten. Aldığı malzemelerin ödemesini yaptı. Dedi fakat şu ustaların parası var onları götürüp geleyim. Siz de o esnada malzemenizi hazırlayın dedi. Yani bu niyetle çıkmıştı buradan. Dükkandan çıktı, kapının önünde parayı düşürdü. Aradan çok kısa bir vakit geçti. Otuz saniye, otuz beş saniye dek. Bir tane bayan geliyor, parayı alıyor. Bizim dükkana doğru bir iki adım atıyor hani götüreyim, vereyim diye ya da etraftakileri hile çabası da olabilir. Ondan sonradan geri dönüyor. Yandaki dükkana gider gibi yapıyor. Oraya da girmiyor. Ondan sonra arka sokağa giriyor, sonrası kayıp. Arz muhakkak lakin paranın ne olduğu emin yok. Illaki bulunamadı. Polise de gidildi. Kayıplara karışan para 15 bin. İki üç gündür zaten dost burada, aralıksız kamera kayıtlarına baktık. Lakin herhangi bir şey yok yani” diye konuştu.

öte yandan, paranın sahibi Mehmet Ekinci parasını bulan kadından şikayetçi oldu. Polis olayla ilgili alıştırma başlattı.

Adamın sokakta düşürdüğü parayı sokaktan geçen bir kadının aldığı ve oradan uzaklaştığı anlar kameraya yansıdı.

Cüneyt Sevindik - Emre Sertdemir
 

Ataşehir ’de yolda bulduğu 15 bin TL'yi alıp arkasına bakmadan kayıplara karıştı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum