Ataşehir'de özel hastanede yaşlı kadına eziyet eden 4 kişi tutuklandı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Ataşehir’de özel bir hastanede yoğun bakımdaki yaşlı kadına eziyet ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı.

Ataşehir'de özel hastanede yaşlı kadına eziyet eden 4 kişi tutuklandı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
06 Ekim 2022 - 22:33
Ataşehir’de özel hastanede yaşlı kadına eziyet eden 4 kişi tutuklandı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ataşehir’de özel bir hastanede yoğun bakımdaki yaşlı kadına eziyet ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı.
Ataşehir’de faaliyet gösteren özel bir hastanede 31 Ocak 2022 tarihinde sağlık çalışanları, yoğun bakımda yatan yaşlı kadını ‘böbreğini alacağız’ diyerek korkutup yüzüne doğru para atarak alay etmişler, bu anları ise kayıt altına almışlardı. Çalışanların yaşlı kadına eziyet ettiği görüntüler büyük tepki topladı.
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olaya ilişkin soruşturma başlatılırken söz konusu görüntülerin çekildiği özel hastanenin faaliyetleri ise durduruldu. Soruşturma çerçevesinde biri Samsun’da diğeri ise Bursa’da olmak üzere toplamda 9 sağlık personeli gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan 7 şüpheli, Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na sevk edildi.
Savcılıktaki ifade işlemleri tamamlanan 4 şüpheli, “eziyet etme”, “beden bakımından kendini savunamayacak durumda olan kişiye karşı eziyet” suçlarından tutuklama talebiyle hakimliğe sevk edildi. 3 şüpheli adli kontrol talebiyle hakimliğe sevk edilirken, 2 şüpheli ise savcılıktan serbest bırakıldı.

4 şüpheli tutuklandı
Anadolu Sulh Ceza Hakimliği, 4 şüphelinin “eziyet etme”, “beden bakımından kendini savunamayacak durumda olan kişiye karşı eziyet” suçlarından tutuklanmasına karar verdi. 3 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Detaylı bir şekilde, Ataşehir’de özel hastanede yaşlı kadına eziyet eden 4 kişi tutuklandı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum