Askeri danışmanlık için kuruldu

Askeri danışmanlık için kuruldu, Gündem Haberleri.

Askeri danışmanlık için kuruldu
Editör: 15Haber
19 Mayıs 2022 - 11:52
Askeri danışmanlık için kuruldu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Askeri ve “iç güvenlik” yani “terörle uğraş” alanında danışmanlık ve eğitim hizmeti emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi tarafından kuruldu. Türkiye ’de milletlerarası savunma alanında danışmanlık ve askeri eğitim veren ilk şirket olduğu belirtilmiş SADAT açılımı Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş anlamı taşıyor.

SADAT NEDİR?

Türkiye ’de uluslararası savunma alanında danışmanlık ve askeri eğitim veren ilk ve tek şirket olduğu belirtilmiş ve eski TSK mensuplarının atama aldığı Sadat, askeri ve “iç emniyet” yani “terörle mücadele” alanında danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyor.

Askeri ve güvenlik alanında pek fazla eğitimi veren şirketin, kursları aralarında “Gayri Nizamı Harp” ve “Keskin Nişancılık” gibi başlıklar da uyarı çekiyor. “Kara Harekatı”, “Keskin Nişancılık”, “Koruma”, “Imha”, “Gayri Nizami Harp”, “İleri Tek Er Muharebe”, “Topçu ve Havan İleri Gözetleyicilik”, “Tank / Zırhlı Vasıta Avcılığı” gibi kurs eğitim paketleri bulunuyor.

SADAT AÇILIMI NEDİR?

Milletlerarası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ya da SADAT A.Ş., Türkiye merkezli bir askeri danışmanlık şirketi olarak biliniyor. Şirket, 28 Şubat 2012 tarihinde emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi göre yerleşmiş olup milletlerarası alanda askeri ve iç eğitim, savunma danışmanlığı ve cephane alımı gibi hizmetler sunuyor.

Askeri danışmanlık için kuruldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum