Asgari ücretin yükselmesini halaylarla kutladılar

Asgari ücretin yükselmesini halaylarla kutladılar, Gündem Haberleri.

Asgari ücretin yükselmesini halaylarla kutladılar
Editör: 15Haber
02 Temmuz 2022 - 17:27
Asgari ücretin yükselmesini halaylarla kutladılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Dövize endeksli mevduat sisteminin uygulanmaya başlamasının arkasında dolardaki düşüşü davul-zurna eşliğinde halay çekerek kutlayan Şanlıurfa ’da, bu kere de bir dokuma fabrikasında düzenlenen moral motivasyon geçesinde, minimum ücretin 5 bin 500 TL ’ye yükselmesi halaylarla kutlandı.

Fabrika çalışanları asgari ücretteki yükselişi, patronları ve Şanlıurfa OSB Alan Müdürü Osman Oktay ’ın da katıldığı etkinlikte kutladı. Fabrika çalışanları, geceye ilişkin fotoğraflarını da sosyal ağ hesaplarından yayınladı.

Şanlıurfa OSB resmi sosyal ağ hesabından da geceye ilişkin fotoğraflar, “Işyeri ortakları, çalışanlarına moral motivasyon gecesi düzenleyerek, bununla beraber en düşük ücrete gelen zammı birlikte kutladı” yorumuyla yayınlandı.

 

Asgari ücretin yükselmesini halaylarla kutladılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Asgari ücretin yükselmesini halaylarla kutladılar haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum