Asansördeki scooter bomba gibi patladı , KRASNODAR haberleri

Son Dakika KRASNODAR haberleri: Rusya’nın Krasnodar kentinde asansör içindeki scooter bomba gibi patladı, sahibi ağır yaralandı.

Asansördeki scooter bomba gibi patladı
, KRASNODAR haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 13:09
Asansördeki scooter bomba gibi patladı , KRASNODAR haberleri, KRASNODAR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Rusya’nın Krasnodar kentinde asansör içindeki scooter bomba gibi patladı, sahibi ağır yaralandı.
Rusya’nın güneyindeki Krasnodar kentinde 37 yaşındaki bir adam, arızalanan scooter’ını tamirciye götürmeye karar verdi. Scooter ile birlikte asansöre binen adam, ölümden döndü. Asansörün güvenlik kamerasına yansıyan olayda duman çıkan scooter’ın bomba gibi patladığı görüldü. Adam ağır yaralanırken, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Krasnodar polisinden yapılan açıklamada, adamın vücudunda üçüncü derece yanıklar oluştuğu, tedavi altına alındığı aktarıldı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı kaydedilirken, kullanılamaz hale gelen asansör de hizmet dışı bırakıldı.

Detaylı bir şekilde, Asansördeki scooter bomba gibi patladı , KRASNODAR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KRASNODAR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum