Arslan: "Malatya tekrar ayağa kalkabilecek potansiyele sahip"

Arslan: "Malatya tekrar ayağa kalkabilecek potansiyele sahip", Spor Haberleri.

Arslan: "Malatya tekrar ayağa kalkabilecek potansiyele sahip"
Editör: 15Haber
22 Mayıs 2022 - 02:00
Arslan: "Malatya tekrar ayağa kalkabilecek potansiyele sahip", Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Yeni Malatya Stadı'nda oynanan karşılaşmanın arkasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Arslan, sözün de ligin de bittiğini açıklama etti.

Genç bir takım olduklarını, eksikleri sebebiyle zorlandıklarını anlatan Arslan, şöyle devam etti:

"Çok genç bir takımız. Bizim için çok kayda değer olan 3 oyuncu aynı anda yoktu. Fenerbahçe saldırı yeteneğini kullandı. Giren oyuncular Szalai, Valencia, Sosa. Küçüksemiyorum, bizim kardeşlerimiz de öğrenecek lakin bizde girenler 17-18 yaşındaki oyuncular. Natürel oysa burada da kalite kazandı. Fenerbahçe'nin de hedefi bitmemişti. Fenerbahçe'yi keza Şampiyonlar Ligi yarışı ve ligi ikinci bitirdikleri için tebrik ediyorum. Lig artık sonuçlandı.Gerekli raporları ayrıca idare kuruluna hem belediye başkanımıza sunduk. Bundan sonra yol haritası onlarda. Nasıl tercih kullanırlarsa o şekilde ilerlenir."

Arslan, ligde bir çaba içerisinde olduklarını anlatarak, "Biz çocuklarla sahaya çıkalım, bir direnişimiz olsun istedik fakat eşit şartlarda yarışmadık. Bu lige de azıcık ayıp ettiğimizi düşünüyorum. Çünkü çok fazla oyuncumuz gitti. 12-13 oyuncu benzer anda gidince, çocuklar tecrübe kazandı ama acı tecrübe kazandı. Kongre süreci var. Malatya bitmiş ayağa kalkabilecek potansiyele sahip bir şehir. Belediye başkanımızın önderliğinde inşallah eski hoş günlere dönüş yaparlar." değerlendirmesinde bulundu.

KAYNAK: AA Arslan: "Malatya tekrar ayağa kalkabilecek potansiyele sahip", başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Arslan: "Malatya tekrar ayağa kalkabilecek potansiyele sahip" haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum