Arnavutluk'tan Düzce'ye destek , DÜZCE haberleri

Son Dakika DÜZCE haberleri: Arnavutluk Ulusal Sivil Savunma Kurumu Genel Müdürü Haki Çako ve heyeti Düzce’ye gelerek, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu.

Arnavutluk'tan Düzce'ye destek
, DÜZCE haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 17:11
Arnavutluk’tan Düzce’ye destek , DÜZCE haberleri, DÜZCE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Arnavutluk Ulusal Sivil Savunma Kurumu Genel Müdürü Haki Çako ve heyeti Düzce’ye gelerek, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu.
Düzce’de meydana gelen depremin ardından şehre ulusal ve uluslararası desteklerden devam ediyor. Deprem bölgesine gelen Arnavutluk Ulusal Sivil Savunma Kurumu Genel Müdürü Haki Çako ve beraberindeki heyet Düzce’ye geldi. AFAD Başkanı Yunus Sezer ile görüşen heyet, iki ülke arasındaki iş birliğinin değerlendirdi. Görüşmede ayrıca Düzce’deki çalışmalar hakkında bilgi verildi.
Arnavutluk’tan Düzce’ye destek
Arnavutluk’tan Düzce’ye destek
Arnavutluk’tan Düzce’ye destek
Arnavutluk’tan Düzce’ye destek

Detaylı bir şekilde, Arnavutluk’tan Düzce’ye destek , DÜZCE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DÜZCE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum