Arnavutköy 'de bina restorasyonu sırasında merdiven çöktü: 1 işçi yaralandı

Arnavutköy ’de bina restorasyonu sırasında merdiven çöktü: 1 işçi yaralandı, Gündem Haberleri.

Arnavutköy 'de bina restorasyonu sırasında merdiven çöktü: 1 işçi yaralandı
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 10:45
Arnavutköy ’de bina restorasyonu sırasında merdiven çöktü: 1 işçi yaralandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, Arnavutköy İmrahor Mahallesi İncirliova Cadde üstünde yer alan eski bir binanın restorasyon çalışması sırasında dün yaşandı. Edinilen bilgiye takriben, restorasyon çalışmaları sırasında binadaki merdivende depresyon yaşandı.

Bunalım sırasında merdivenin aşağı bulunan işçi Cesim Peker moloz yığınlarının altında kalarak yaralandı. Yaralı işçiye birincil müdahale diğer işçiler kadar yapıldı.

İhbar üstüne durum yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile emekçi sıkıştığı yerden kurtarılarak ambulans ile Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı.

Polis kaza ile ilgili incelemelerde bulunurken, binada yapılan incelemeler durduruldu.

Batuhan Toprak
 

Arnavutköy ’de bina restorasyonu sırasında merdiven çöktü: 1 işçi yaralandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Arnavutköy ’de bina restorasyonu sırasında merdiven çöktü: 1 işçi yaralandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum