Arnavutköy 'de benzin istasyonunda silahlı kavga

Arnavutköy ’de benzin istasyonunda silahlı kavga, Gündem Haberleri.

Arnavutköy 'de benzin istasyonunda silahlı kavga
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 19:28
Arnavutköy ’de benzin istasyonunda silahlı kavga, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, saat 16.00 sıralarında Arnavutköy Eski Edirne Asfaltı Caddesi üstünde meydana geldi. İddiaya kadar kapalı olan yakıt istasyonuna gelen 3 birey, buradaki şahıslarla tartışmaya başladı. Bir zaman sonra sözlü ağız dalaşı silahlı kavgaya dönüştü. Etrafa tesadüfen ateş açan şahıslar peşinde tez uzaklaşırken, silah seslerini duyan vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üstüne olay yerine gelen polis ekipleri istasyon çevresine şerit çekerek emniyet önlemi aldı.

Yakıt istasyonunda şahıslardan birinin silahla ateş açtığı anlar bir vatandaş kadar cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Polis ekipleri olay sonrası kaçan bir şahsı yakalayarak gözaltına alırken, yapılan incelemeler sonrası olaya karıştığı belirlenen toplam 4 birey gözaltına alındı. Şahısların olay sonrası kaçtığı anlar bir işyerinin güvenlik kamerasına da yansıdı. Silahla açılan ateş sonucu yaralanan olmazken, meslek uygun maddi zarar meydana geldi.

Arnavutköy ’de benzin istasyonunda silahlı kavga, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum