evde masajmasaj istanbul

Aranan 5 FETÖ üyesi hücre evinde yakalandı, Gündem Haberleri

Aranan 5 FETÖ üyesi hücre evinde yakalandı, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Uğraş Şube ekipleri bir süredir takibe aldıkları FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyelerine işlem düzenledi.

Aranan 5 FETÖ üyesi hücre evinde yakalandı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 19:19
Aranan 5 FETÖ üyesi hücre evinde yakalandı,

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Uğraş Şube ekipleri bir süredir takibe aldıkları FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyelerine işlem düzenledi. Örgütün hücre evlerinde saklandıkları tespit edilen ve haklarında yakalama kararı bulunan 2 kişi ve 3 sene 1 ay, 6 yıl 3 ay ve 7 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arana 3 birey almak üzere toplamda 5 kişi yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin peşinde adliyeye sevk edilen 5 şüpheliden 3 ‘ü çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cinayet evine gönderildi. Hem DHKP/C terör örgütüne karşın düzenlenen işlem dahilinde örgüt içerisinde faaliyet gösterdiği saptama edilen 1 kişi gözaltına alındı.

Fadıl Pişkin

Aranan 5 FETÖ üyesi hücre evinde yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum