Aracında ölü bulunan genç, 32 yıl önce vefat eden ve ismini aldığı abisinin yanında defnedildi

Aracında ölü bulunan genç, 32 yıl önce vefat eden ve ismini aldığı abisinin yanında defnedildi, Gündem Haberleri.

Aracında ölü bulunan genç, 32 yıl önce vefat eden ve ismini aldığı abisinin yanında defnedildi
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 10:54
Aracında ölü bulunan genç, 32 yıl önce vefat eden ve ismini aldığı abisinin yanında defnedildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

 Pazarcılık yapan, evli ve 2 aylık bebeği Osman Şenol'un cenazesi, 32 sene önce trafik kazasında ölüm eden ve adını aldığı abisi Osman Şenol'un mezarının yanında defnedildi.

Manavgat'ta pazarcılık yaparak geçimini sağlayan evli ve 2 aylık çocuğu bulunan 30 yaşındaki Osman Şenol, 6 Mayıs gecesi saat 02.30 sıralarında Şelale Mahallesi 3540 sokakta yer alan evlerinden pazarcılık yaptığı kapalı kasa kamyonetle ayrıldı. Şenol, 4 gün daha sonra Antalya-Konya Karayolu Akseki ilçesi sınırları içerisinde Manayıt Rampa girişinde yolun sağında yer alan sürücülerin dinlenmek için kullandığı yerde park hallindeki kamyonetinde başından vurulmuş olarak bulundu.

Osman Şenol'un cenazesi, Antalya Adli Tıp Kurumundan alınarak Şelale Mahallesinden yer alan evlerinin önüne getirildi. Cenazeyi, ailesi, akrabaları ve pazarcı arkadaşlarından oluşan kalabalık bir topluluk karşıladı.

Osman Şenol'un cenazesi evlerinin önünde alınan helallik sonrası evlerine 200 metre mesafede yer alan Bayır Mezarlığına getirilerek toprağa verildi.

“İsmini aldığı abisinin yanında defnedildi”

Karı-Koca pazarcılık yapan Şenol ailesinin 1977 yılında dünyaya gelen oğulları Osman Şenol'un 1990 yılında 13 yaşındayken Alanya-Manavgat girişinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirdiği, 2 sene sonra dünyaya gelen oğullarına ölen oğulları Osman'ın ismini verdikleri bildirildi. Osman Şenol'un cenazesi, kendisiyle benzer adı taşıyan abisi Osman Şenol'un yanı başına defnedildi.

“Anne-baba ayakta duramadı”

 1990 yılında trafik kazasında kaybettikleri oğullarının acısını, 2 sene sonradan doğan ve Osman adını verdikleri oğullarıyla bir nebze unutan Anne-baba, benzer acıyı 32 sene sonradan yeniden yaşadı. Cenazenin evlerinin önüne gelmesiyle birlikte anne-baba ve kardeşlerin feryatları ortalığı inletirken, cenaze boyunca yakınlarının aralarında güçlükle ayakta durmaya çalıştılar.

Arif Kaplan
 

Aracında ölü bulunan genç, 32 yıl önce vefat eden ve ismini aldığı abisinin yanında defnedildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum