Aracına binerken düşürdüğü telefon çalındı, o anlar kamerada

Aracına binerken düşürdüğü telefon çalındı, o anlar kamerada, Gündem Haberleri.

Aracına binerken düşürdüğü telefon çalındı, o anlar kamerada
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 13:18
Aracına binerken düşürdüğü telefon çalındı, o anlar kamerada, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Necip Fazıl Caddesi üstünde meydana geldi. Cadde üzerinde berber olarak çalışan Gökhan Hafıza, iş yerinden çıkıp markete gitti. Alışverişini tamamlayan Fikir, daha ardından abisinin otomobiline bindiği esnada cebinden telefon yere düştü. Evde telefonu düşürdüğünü fark eden Akıl, geri geldiğinde telefonu bulamayınca, yol kenarında yer alan beyaz eşya mağazasının kameralarına bakınca gerçeği anladı. Görüntülerde telefonun yere düştüğü ve birkaç dakika daha sonra diğer birinin gelerek yerden telefonu aldığı görüldü.

“İnsanlık ölmüş kilit yok bir şey değil istese arar teslim eder”

Telefonu çalınan erkek kuaförü Gökhan Hafıza, “Cumartesi akşamı abimin yanında geldim çıkarken marketten alışveriş yapmak istedim. Üzerimde de eşofman vardı telefonum cebindeydi. Eve gidince baktım telefon arabaya düştü sandım. Arabanın her yerini aradım bulamadım sonra telefonla arayalım dedik aradım telefon kapanmış. Buraya geri geldik 5 dakika ya geçti ya geçmedi. Bir baktım burada da telefon değil. yeniden arabayı komple aradık taradık. En son bugün geldik güvenlik kamerası kayıtlarını izledik ancak çalındığını anladık. Telefonumun değeri 7 bin TL falan fakat en önemlisi içinde çocuklarımın, eşimin fotoğrafları var, müşterilerimin numaraları var. Benim telefonum açık şifre değil, bir şey değil yani içerisinde. İnsanlık ölmüş yani ben telefonum bulunmasa da şahsın bulunmasını istiyorum. Cümbür Cemaat mağdur durumda en kötü telefon kaç para olmuş şu anda” dedi.

Batuhan Toprak
 

Aracına binerken düşürdüğü telefon çalındı, o anlar kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Aracına binerken düşürdüğü telefon çalındı, o anlar kamerada haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum