Aracın bagaj kısmı açıldı, tekstil ürünleri yola döküldü

Aracın bagaj kısmı açıldı, tekstil ürünleri yola döküldü, Durum, önceki gün Sultangazi Cebeci Mahallesi'nde yaşandı.

Aracın bagaj kısmı açıldı, tekstil ürünleri yola döküldü
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 10:05
Aracın bagaj kısmı açıldı, tekstil ürünleri yola döküldü,

Durum, önceki gün Sultangazi Cebeci Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgilere kadar, sipariş üstüne giysi dikimi yapan Elif Çolak Şahin ve Mehmet Kamal isimli işletme sahipleri ürünleri firmaya teslimat için gittikleri esnada otomobilin valiz kapısının açıldığını fark edemeyince içerisinde 30 adet yer alan bağlardan biri sokağa düştü. Bu durumu fark eden ve 60 yaşlarında olduğu öğrenilen Celal Karataş ise peşlerinden uyarmak için seslendi ama sesini duyuramayınca bağı önce yoldan kaldırıp kaldırıma koydu bir zaman sonradan ise geri döndüğünde halen aynı yerde durduğunu ayrım edince ailesinin yardımı ile alıp evine götürdü.

Elif Çolak Şahin, dokuma ürünlerinin bir bağının beceriksiz olduğunu ve aracın bagaj kısmının açık olduğunu fark etti. Bunun üzerine Çolak, geçtiği güzergahta bulunan tüm esnafı tek tek gezerek emniyet kameralarını izlemeye başladı. Kamera görüntülerini inceleyen kadın şoke oldu. Güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan görüntülerde bagaj kapısının seyir halinde iken açıldığı ve malların sokağa düştüğü görülüyor. Esnafın yardımı ile yaşlı adama ulaşan Elif Çolak Şahin, ürünleri alıp firmaya teslim etti.

İşletme sahibi Elif Çolak Şahin, "Burada sipariş üstüne ürün dikiyoruz siparişlerimizi tamamladık ve araca yükledik ancak bagaj kapısı açık kalmış ve giderken bir bağ iş düşmüş. Teslim ederken durumu ayrım ettik Mehmet abi derhal her yerde geldiğimiz yola doğru yöneldi işi buluruz diye daha sonra ben araçla geri döndüm fakat bulamadık. Bir tane amca Allah razı olsun bulmuş önce kaldırım kenarına koymuş. Daha Sonra kızı ve damadı diye biliyorum onları çağırdı ve beraber alıp işi evlerine götürdüler sonra da fotoğraflarını çekip birkaç esnafa sormuşlar fakat bize ulaşamadılar. Ben de sonradan esnafın kameralarından araştırmaya başladım nerede düştüğünü nereye gittiğini o şekilde buldum fazla şükür bulduk ve firmaya teslim ettik Allah kendilerinden razı olsun. Bizim için maddiyattan fazla manevi değeri önemliydi" diye konuştu.

Aracın bagaj kısmı açıldı, tekstil ürünleri yola döküldü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum