Apar topar ameliyat edilen Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor

Apar topar ameliyat edilen Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor, Geçtiğimiz cumartesi günü Muğla'nın Ortaca ilçesinde rahatsızlanan Kadir İnanır ambulansla Denizli'deki Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Apar topar ameliyat edilen Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor
Editör: 15Haber
24 Kasım 2021 - 07:52
Apar topar ameliyat edilen Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor,

Geçtiğimiz cumartesi günü Muğla'nın Ortaca ilçesinde rahatsızlanan Kadir İnanır ambulansla Denizli'deki Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Beyin damarına pıhtı attığı teşhisi konulan İnanır, bir vakit yoğun bakımda kaldıktan sonradan nöroloji servisinde özel bir odaya alındı. İnanır için hastanede konusunda uzman kişilerin yer aldığı 6 karakter takım oluşturuldu.

PAZAR GÜNÜ ACİL AMELİYATA ALINDI

Aralarında yürek damar, nöroloji, genel cerrah ve beyin cerrahlarının da bulunduğu takım, anbean İnanır'ı takip etti. durmadan tetkikler ve filmler çekildi. Serviste takibi devamlı İnanır'ın pazar günü akşam saatlerinde bir anda beyin kanaması geçirdiği belirlendi. Ivedi ameliyata alınan İnanır, başarılı geçen ameliyatının ardındaki yoğun bakıma alındı. Ameliyat olduğu günden itibaren yoğun bakımda tutulan ve uyutulan İnanır, dün uyandırıldı.

BİLİNCİ YERİNDE

Solunum cihazından ayrılan ve bilinci uygun olan İnanır'ın her türlü gelişmeye rağmen yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi. Bu sabahleyin itibaren yemek yemek yediği ve konuşmaya da başladığı açıklanmış İnanır'ın vücudunu hareket ettirdiği, yoğun bakımdaki durumuna kadar yeniden özel odaya alınabileceği belirtildi.

Son Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk açıklama geldiSon Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk izah etme geldi Son Dakika: Hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama: Felç riski yok, beyin damar tıkanıklığı şüphesiyle gözetimdeSon Dakika: Hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'ın afiyet durumuyla ilgili yeni tanımlama: Felç riski değil, beyin damar tıkanıklığı şüphesiyle gözetimde Ünlü sanatçı Kadir İnanır apar topar hastaneye kaldırıldıÜnlü sanatkâr Kadir İnanır apar topar hastaneye kaldırıldı

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Apar topar ameliyat edilen Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum