evde masajmasaj istanbul

Antalya Havalimanı'nda 4 kilogram metamfetamin ele geçirildi

Edinilen bilgiye göre, Antalya Narkotik Suçlarla Uğraş Hudut Büro Amirliği ekipleri, Antalya Havalimanı'nda uyuşturucu madde ticareti yapan, kullanan şahıs ve gruplara yönelik 1 Eylül tarihinde Van ilinden uçak ile gelen yolcular arasında risk analizine dayalı olarak çalışma yaptı.

Antalya Havalimanı'nda 4 kilogram metamfetamin ele geçirildi
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 20:24

Edinilen bilgiye göre, Antalya Narkotik Suçlarla Uğraş Hudut Büro Amirliği ekipleri, Antalya Havalimanı'nda uyuşturucu madde ticareti yapan, kullanan şahıs ve gruplara yönelik 1 Eylül tarihinde Van ilinden uçak ile gelen yolcular arasında risk analizine dayalı olarak çalışma yaptı. Yapılan egzersiz neticesinde durumlarından şüphelenilen E.D ve M.B isimli şahıslar gezgin salonunda durduruldu.

Şahısların üzerlerinde ve valizlerinde yapılan aramalarda 4 paket halinde 3 kilo 966 gram ağırlığında metamfetamin, 2 kilo 960 gram gram ağırlığında eroin maddesi ele geçirildi. Çalışmaların devamında ise B.P isimli şahıs Muratpaşa ilçesi Kışla Mahallesi'nde yakalandı.

3 şahıs hakkında “uyuşturucu-uyarıcı madde nakletmek, uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak” suçundan operasyon yapılarak sevk edildikleri mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

öte yandan şahıslara ait valizlerde narkotik dedektör köpek göre uyuşturucu maddenin saptama edilmesi ve kişilerin polis ekipleri tarafından alınması güvenlik kamerası göre saniye saniye kaydedildi.

Ertuğrul Gün

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum