Antalya Demre Yat Limanı Projesinde ihale süreci başladı

Antalya Demre Yat Limanı Projesinde ihale süreci başladı, Gündem Haberleri.

Antalya Demre Yat Limanı Projesinde ihale süreci başladı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 15:04
Antalya Demre Yat Limanı Projesinde ihale süreci başladı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana kadar; İstekliler, projeye ait ihale dosyalarını 23 Haziran 2022 tarihinden itibaren Kıyı Yapıları Yapım Dairesi Başkanlığında ücretsiz olarak görebilirler. Teklifler, 29 Temmuz 2022 Cuma günü saat 10.00 ’a değin kişisel olarak hevesli veya vekili göre Kıyı Yapıları Üretim Dairesi Başkanlığına teslim edilecek. Açıklanmış gün ve saatten sonra bahşedilen teklifler ile posta, kargo vb. yollarla yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

İhaleye katılabilecekler ile isteklilerde aranacak koşullar Öneri Verme Şartnamesinde belirtilmiş olup bu iş için geçici güvence tutarı 1 milyon 200 bin Türk Lirasıdır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Antalya Demre Yat Limanı Projesinde ihale süreci başladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Antalya Demre Yat Limanı Projesinde ihale süreci başladı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum