Antalya 'da sokak düğünü değil savaş yeri

Antalya ’da sokak düğünü değil savaş yeri, Edinilen bilgiye göre olay saat 18.40 sırasında Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi 1123 sokakta meydana geldi.

Antalya 'da sokak düğünü değil savaş yeri
Editör: 15Haber
26 Ekim 2021 - 21:49
Antalya ’da sokak düğünü değil savaş yeri,

Edinilen bilgiye göre olay saat 18.40 sırasında Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi 1123 sokakta meydana geldi. M.Ö.'nün sahibi olduğu çıkmaz düğünden yoğun havaya tabanca ve pompalı tüfekle ateş edilmesi üstüne çevredeki vatandaşlar durumu 112 Evgin Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

Bölgeye mevrut polis ekipleri havaya zehir edenlerden S.Y.'yi gözaltına ahzetmek istedi. Neşeli, polis ekiplerine ağırbaşlılık çıkardı ve şüpheliyi atfetmek istemedi. Desteğe gelen sağlamlaştırma ekiplerine güçlük çıkartan ve direngen düğündeki hareketli, şüpheliyi yakındaki bir binaya kaçırdı. Canlı şüpheliyi almaya çalışan polislerin üzerine taş ve çamçak attı. Mukavemetin büyümesi üstüne ekipler bindi istedi.

Bölgeye haddinden fazla sayıda yunus, sivil ve polis merkezi ekipleri geldi. Berbat S.Y., evinde gözaltına makbuz. Antrparantez düğün sahibi M.Ö. üstelik ekiplerce ifadesi kırılmak için polis güçleri merkezine götürüldü. Polis Güçleri ekipleri havaya keskin fail ve ekiplere rehavet çıkartan 2 kişiyi anlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Yaşananların peşi sıra düğün az kaldı ve masa ve sandalyeler toplanmaya başladı. Yerde ise haddinden fazla sayıda ispirto şişesi, fişek kartuşu ve tabanca çekirdeği olduğu görüldü. Polis ekipleri dernek yerinde didik didik kartuş ve atom çekirdeği aradı. Görüngü yeri inceleme ekipleri temas atom çekirdeği ve kartuşa numara koyarak inceleme yapmaya başladı.

Düğünde düzlük düz kadınlardan biri, “Düğünümüz berbat oldu. bir anda görüngü oldu. İçki içmişler haberimiz yok bizim, oynuyorlardı. Bilahare bu görüngü oldu” dedi.

Ortalığın sakinleşmesinin peşi sıra polis ekipleri bölgeden ayrıldı.

İsa Akaret - Gazi Taş
 

Antalya ’da sokak düğünü değil savaş yeri, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum