Antalya'da konvoy terörü 'pes' dedirtti

Antalya'da konvoy terörü 'pes' dedirtti, Dün Manavgat ilçesinde ara sokaklarda başlayıp sonradan caddeye çıkan düğün konvoyu ilçeyi hemen hemen birbirine kattı.

Antalya'da konvoy terörü 'pes' dedirtti
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 11:44
Antalya'da konvoy terörü 'pes' dedirtti,

Dün Manavgat ilçesinde ara sokaklarda başlayıp sonradan caddeye çıkan düğün konvoyu ilçeyi hemen hemen birbirine kattı. Onlarca araçtan oluşan ve kural tanımayan konvoyda bulunanlar keza kendi hayatlarını tehlikeye attılar keza de trafiği kilitlediler.

Seyir halindeki araçların camlarından sarkan, otomobillerin üzerine ve ön kaputuna oturup çalan müzik eşliğinde ilerleyen davetlilerle sürekli konvoy, Manavgat köprüsünde de mola verip trafiği felç etti.

Takriben bir saat boyunca sokak ve sokaklarda neredeyse terör estiren konvoydaki vatandaşlar, kendilerini uyaran sürücülerin de üstüne yürüdü.

Konvoydakilerin bir midibüs şoförü ile yaşadığı ağız dalaşı vatandaşlar tarafından cep telefonlarıyla kaydedildi. Korkudan kapıyı açamayan midibüs şoförünün camına vurup tehditler savuran kalabalık grup, vatandaşların araya girmesiyle bölgeden ayrıldı.

Güvenlik kameralarından konvoya katılan araçları belirleyen Manavgat İlçe Güvenlik Müdürlüğü Trafik Yoklama Ofis Amirliği ekipleri, araçlara zorunlu cezaları uyguladı.

Arif Kaplan
 

Antalya'da konvoy terörü 'pes' dedirtti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum