Antalya 'da kayıp alzheimer hastası 89 yaşındaki kadın, JAK timleri tarafından bulundu

Antalya ’da kayıp alzheimer hastası 89 yaşındaki kadın, JAK timleri tarafından bulundu, Edinilen bilgiye takriben; Taşağıl Mahallesinde ikamet eden C.E., dün eşi ve alzheimer hastası annesi D.E.

Antalya 'da kayıp alzheimer hastası 89 yaşındaki kadın, JAK timleri tarafından bulundu
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 15:05
Antalya ’da kayıp alzheimer hastası 89 yaşındaki kadın, JAK timleri tarafından bulundu,

Edinilen bilgiye takriben; Taşağıl Mahallesinde ikamet eden C.E., dün eşi ve alzheimer hastası annesi D.E. (89) ile birlikte Taşağıl Orman Deposu güneyinde yer alan mevkiye zeytin toplamaya gitti. C.E., kendilerinden 50 metre uzaklıkta bulunan annesinden bir daha haber göremediğini belirterek jandarma ekiplerine kayıp talebinde bulundu. İhbarın ardından bölgeye Jandarma Arama Kurtarma Timi (JAK) ekipleri sevk edildi.

Kaybolduğu bildirilen bölgeden yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta Arapbeleni Karabunar mevkiinde JAK Timi ve iz peşine düşüp takip köpeği kadar yapılan arama sonucunda ihtiyar kadın bulundu. Şahıs durum yerinde birincil destek yapılmasına müteakip, sağlık kontrolü için hastaneye sevk edildi.

Gazi Taş - Arif Kaplan
 

Antalya ’da kayıp alzheimer hastası 89 yaşındaki kadın, JAK timleri tarafından bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum