Anneler ve çocukları atölye etkinlikleriyle eğleniyor , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Başiskele’de anneleriyle birlikte atölye etkinliklerine katılan minikler, hem sosyalleşiyor hem de keyifli vakit geçiriyor.

Anneler ve çocukları atölye etkinlikleriyle eğleniyor
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 12:18
Anneler ve çocukları atölye etkinlikleriyle eğleniyor , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Başiskele’de anneleriyle birlikte atölye etkinliklerine katılan minikler, hem sosyalleşiyor hem de keyifli vakit geçiriyor.
Anne ve çocuk atölyeleri, Başiskele Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştiriliyor. Atölye etkinlikleriyle uzman eğitmenler anneleri, çocukların yaş dönemlerine göre gelişim özelliklerini nasıl keşfetmeleri gerektiğinin püf noktalarını anlatıyor. Düzenlenen etkinliklerle anneler bilgilendirilirken, çocuklar ise öğretici, drama ve ritim çalışmalarıyla keyifli zaman geçiriyor. 3-5 yaş arası çocukların ve annelerinin yer alacağı etkinliklerde eğitimler uzman aile danışmanı ve çocuk gelişimci Nisanur Bayram Salman tarafından veriliyor.
Anneler ve çocukları atölye etkinlikleriyle eğleniyor
Anneler ve çocukları atölye etkinlikleriyle eğleniyor

Detaylı bir şekilde, Anneler ve çocukları atölye etkinlikleriyle eğleniyor , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum