Ankara 'daki patlamayla ilgili apartman sakini konuştu: 'Deprem oluyor zannettik'

Ankara ’daki patlamayla ilgili apartman sakini konuştu: 'Deprem oluyor zannettik', Ankara'nın Keçiören ilçesinde 4 kişinin yaralandığı 2 kişinin yaşamını yitirdiği patlamayla ilgili apartman sakinlerinden ve Yasin Murat İHA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Ankara 'daki patlamayla ilgili apartman sakini konuştu: 'Deprem oluyor zannettik'
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 08:53
Ankara ’daki patlamayla ilgili apartman sakini konuştu: 'Deprem oluyor zannettik',

Ankara'nın Keçiören ilçesinde 4 kişinin yaralandığı 2 kişinin yaşamını yitirdiği patlamayla ilgili apartman sakinlerinden ve Yasin Murat İHA muhabirine açıklamalarda bulundu. Patlama yaşandıktan daha sonra evin içinde olduklarını belirten Murat, “Evin içindeydim. Biran deprem oluyor zannettik. 5 dakika önce eve girmiştim. Ailemle beraber oturuyorduk. Zelzele gibi yapı sallandı. Sallandıktan daha sonra yıkıntı sesleri geldi. Cama çıktım polis ekipleri dışarıdaydı. Sordum ne oldu diye. Polisler bana patlama olduğunu söylediler. Bize binayı başlatın dediler. Bina kapısını açmaya çalışıyordum. Lakin kapı açılmadı. Camlar kırıldı defalarca” diye konuştu.

Patlama esnasında evin içinde olduklarını ifade eden Murat, “Ben patlama olan evdeydim. Boşaltın dediler. Ben kapıyı açamadım. Kapı kitlenmiş patlama olunca. Balkondan polislerin sesi geldi. Takviye istedim kapı açılmıyor diye. İtfaiye ekibini gönderdiler. Kapıyı kırdılar biz de öyle çıktık. Biz evde 7 kişiydik. Hepimiz sağ kurtulduk. Binada başka insanlarda vardı. Üstteki katımızda Iraklılar vardı. Polisler boşaltın dediler ama biz çıkmadık evden Kapı üzerimize kitlendi. Ailem diğer yerde kalıyor şuan ben buradayım. Komşularla aram iyiydi Öğleyin kardeşlerimle beraber oynuyorlardı. Bir tane kız çocuğu ölüm etmiş çocuklardan .Anneleri hamileydi. üstelik oğulları vardı. Durumları ağırmış lakin yaşıyorlarmış galiba” dedi.


Hidayet Türkyılmaz - Mehmet Kalay - Musa Erdoğan

Ankara ’daki patlamayla ilgili apartman sakini konuştu: 'Deprem oluyor zannettik', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum