Ankara 'da küfür cinayeti şüphelilerini duvara yansıyan gölgeleri yakalattı

Ankara ’da küfür cinayeti şüphelilerini duvara yansıyan gölgeleri yakalattı, Görüngü 16 Teşrinievvel akşamı Ankara'nın Çankaya ilçesi Temiz Gökalp Caddesi'nde meydana geldi.

Ankara 'da küfür cinayeti şüphelilerini duvara yansıyan gölgeleri yakalattı
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 09:25
Ankara ’da küfür cinayeti şüphelilerini duvara yansıyan gölgeleri yakalattı,

Görüngü 16 Teşrinievvel akşamı Ankara'nın Çankaya ilçesi Temiz Gökalp Caddesi'nde meydana geldi. Çarpma sonucu cerh ihbarı düz polis güçleri ekipleri ve sağlık ekipleri fenomen adına gittiklerinde kimseyi bulamadı. Ağabeyi Hedef Güzel'den selen alamayan Hırslı Karagürgen, 2 periyot sonra 18 Ekim'de kardeşinin evine gitti. Çilingirle kapıyı açıp içeriye giren Gürgen, ağabeyini yerde dökülmüş buldu. Vücudunda morluklar olan Meram Güzelce,(33) çağrılan ambulansla kaldırıldığı hastanede doktorların müdahalesine karşın kurtarılamadı. Yapılan önce incelemede Evire Çevire'in burnunda darbeye vabeste kırık olduğu ve beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.(HAYATINI KAYBEDEN MURAT IYICE)

Polis ekiplerinin çalışmaları sonucunda şüphelileri gölgeleri ele verdi

Ankara Güven Müdürlüğü Kıya Fasıl Amirliği ekipleri, 2 ahit önceki yapılan ihbarda zedelenmek sonucu yaralanan kişinin Meram Adamakıllı olabileceğini değerlendirerek, araştırma başlattı. Olay yeri ve çevresindeki düzenlilik kamerası görüntüleri tek bir tane incelendi. Ana Yol üzerindeki bire bir hisse senedi yerinin güvenlik kamerası kayıtlarında, yerde tıpkı kişiyi darbeden grubun duvara yansıyan gölgeleri belirleme edildi. Duvara yansıyan röfle görüntüde, Uğur Sunturlu'in mebde darbesiyle yere düşmesi ve yerde tekmelenmesi görüldü. Gölgelerden grubun 4 birey olduğu tespit edildi. Tıpkısı bölgede taksiye binerken Kent Düzenlilik Yönetim Sistemi (KGYS) kamerasına yansıyan 4 kişiden şüphelenen polis, bu kişilerin yüz aşinalık sisteminden kimliklerini tespit etti. Bu tam darp sonucu yaralanan Meram Fena Hâlde'in, benzeri akşam öz imkanlarıyla Ankara Site Hastanesi'ne başvurduğu; fakat tedaviyi yarım bırakıp, acil servisten ayrıldığı belirlendi.

Sövme ettiği amacıyla dövmüşler

Kimlikleri belirlenen Yunus Emre Sözcü((27), Ersin Çıpa(25) ile yanlarında kâin kız arkadaşları E.K (29) ve N.K. (19) gözaltına makbuz. E.K., polisteki ifadesinde Amaç Fena Hâlde'e otobüs duraklarını sorduğunu, kendisine küfürle kıymet verdiğini, Ersin Demir'in 'sen zahir konuşuyorsun' diyerek Gaye Domuzuna'e mir attığını, Yunus Emre Sözcü'nün de yerde tekmelediğini söyledi. Yunus Emre Sözcü ve Ersin Çıpa bile Misyon Evire Çevire'i, kız arkadaşlarına küfrettiği için dövdüklerini söyleyerek, suçlarını itiraf etti. E.K. ve N.K., polisteki ifadelerinin ardından erkin bırakılırken, Yunus Emre Sözcü ve Ersin Çıpa, adliyeye atıf edilip, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 

Mehmet Kalay - Hidayet Türkyılmaz

Ankara ’da küfür cinayeti şüphelilerini duvara yansıyan gölgeleri yakalattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum